Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pogubiłam się po drodze...

Pokaż wątki Pokaż posty

Pogubiłam się po drodze...

amelia_b 08:30, 06 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Warmia napisał(a)


Można się pogubić u Amelii.

Jarzmianki są piękne. Muszę też o nich pomyśleć.
Marta ja też się gubię
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 08:36, 06 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Małżonek zakupił mi dziś ziemię do wysiewu, po czym stwierdził że wiszę mu 11 zł do tego to już się chyba trzeba przyzwyczaić wysieje dziś stipę,sałatę,cebulkę salatkową i szpinak nowozelandzki i wjeżdża dziś drewno z tartaku,czyli rozmowy wychowawcze trochę pomogły,czuję się dumna ciekawe czy kosztami drewna też mnie obciąży
____________________
Pogubiłam się po drodze
iwka 08:38, 06 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
drewno na pergolę?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 08:40, 06 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)
drewno na pergolę?
Nie na panele które obsadze bluszcze od ciebie
____________________
Pogubiłam się po drodze
iwka 08:47, 06 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
Nie na panele które obsadze bluszcze od ciebie


aaa, myślałam że już na pergolę namówiłaś no ale początek już jest ja muszę się za swoje w końcu zabrać, deski mam tylko jak sobie pomyślę ile mnie szlifowania czeka to chyba oddam też do stolarza
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 08:53, 06 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Gdzie tam, na pergolę to mi zejdzie że 3 lata za godzinkę biorę szarańczę na dwór to może coś dziś podłubać zdołam
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 09:44, 06 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Warmia napisał(a)


A ta rabata to gdzie będzie, że tak wrócę do tematu? Kolorki takie romantyczne. Piwonia jasny róż, orlik i szałwia ciemne fiolety, to jarzmianka musiałaby być jasnoróżowa - Buckland ma biało-bladoróżowe kwiatostany.
https://pl.pinterest.com/pin/366691594640419432/ takie cóś mogłoby być?
Marta tu ja chcę

Do lampy 3,5 metra jest metr szerokość. Magnolia proponowana mi poszerzenie tej rabaty i to jest doskonały pomysł ale z moim to kolejna kwestia spora
____________________
Pogubiłam się po drodze
AnnaCh 11:56, 06 lut 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
amelia_b napisał(a)
kuszą mnie jeszcze karczochy,co ty Aniu na to,miałaś kiedyś?
Nie, też o nich myślałam, ale odpuściłam. Miejsca mi nie starczy
____________________
Ania - Malutki pod lasem
paula23 11:59, 06 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
amelia_b napisał(a)
Małżonek zakupił mi dziś ziemię do wysiewu, po czym stwierdził że wiszę mu 11 zł do tego to już się chyba trzeba przyzwyczaić wysieje dziś stipę,sałatę,cebulkę salatkową i szpinak nowozelandzki i wjeżdża dziś drewno z tartaku,czyli rozmowy wychowawcze trochę pomogły,czuję się dumna ciekawe czy kosztami drewna też mnie obciąży


Mój też zdolny do tego

Warzywa już siejesz?
kurde coś zacofana jestem bo nawet o tym jeszcze nie pomyślałam...
____________________
Paula Moje trudne początki
Anda 12:08, 06 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
amelia_b napisał(a)
Małżonek zakupił mi dziś ziemię do wysiewu, po czym stwierdził że wiszę mu 11 zł do tego to już się chyba trzeba przyzwyczaić wysieje dziś stipę,sałatę,cebulkę salatkową i szpinak nowozelandzki i wjeżdża dziś drewno z tartaku,czyli rozmowy wychowawcze trochę pomogły,czuję się dumna ciekawe czy kosztami drewna też mnie obciąży


No nie mogę
To mu potem za Twoje warzywa , które on potem zajada, wystaw rachunek
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies