Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pogubiłam się po drodze...

Pokaż wątki Pokaż posty

Pogubiłam się po drodze...

Anda 17:03, 09 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
U mnie sezon zaczynam też w kwietniu dopiero. Jedynie stipę, mam jeden dorodny okaz, chce podzielić i rozsadzić wcześniej, jak się da.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
iwka 17:39, 09 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Ewa, dopiero przeczytałam sentencję w twoim podpisie haha dobra, trzeba spróbować na inne paskudy
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Anda 17:45, 09 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Iwka, no ja lubię takie sentencje Fajnie, że zauważyłaś
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
iwka 17:52, 09 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Anda napisał(a)
Iwka, no ja lubię takie sentencje Fajnie, że zauważyłaś
no refleks to ja mam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
lojalna_ 10:48, 10 lut 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Amelko tez masz deszcz? U mnie leje niech podlewa bo sucho ale słoneczko takie jak wczoraj tez by mogło nas odwiedzic
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Agatek 10:51, 10 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
U mnie pada
a też wolałam wczorajsze słoneczko
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
amelia_b 10:57, 10 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
lojalna_ napisał(a)
Amelko tez masz deszcz? U mnie leje niech podlewa bo sucho ale słoneczko takie jak wczoraj tez by mogło nas odwiedzic
jak tak zerkam przez okno to nie widzę żeby coś padało, ale ziewam straszliwie to pewnie będzie ot tak dygresja, bo w kościach mnie łamie, chyba na deszcz, no albo to starość wczoraj to cudnie było,nic nie zrobiłam bo nawiedziła mnie babcia i siedziała do 17, poszła dopiero jak się zaczęło ściemniaća miałam sobie patyki pobrać z kaliny angielskie, derenia tego z czerwonymi pędami, niby nic a nie było mi dane że tez jej się chciało do mnie dreptać taki kawał to jestem pełna podziwu
____________________
Pogubiłam się po drodze
lojalna_ 10:59, 10 lut 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Z babcia chwile bezcenne
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
iwka 11:01, 10 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
jak tak zerkam przez okno to nie widzę żeby coś padało, ale ziewam straszliwie to pewnie będzie ot tak dygresja, bo w kościach mnie łamie, chyba na deszcz, no albo to starość wczoraj to cudnie było,nic nie zrobiłam bo nawiedziła mnie babcia i siedziała do 17, poszła dopiero jak się zaczęło ściemniaća miałam sobie patyki pobrać z kaliny angielskie, derenia tego z czerwonymi pędami, niby nic a nie było mi dane że tez jej się chciało do mnie dreptać taki kawał to jestem pełna podziwu


fajnie mieć taka babcię, to znaczy że lubi swoją wnusię

i przestań ziewać, bo ja właśnie zaczynam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 11:21, 10 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)


fajnie mieć taka babcię, to znaczy że lubi swoją wnusię

i przestań ziewać, bo ja właśnie zaczynam
he he a skąd wiesz że ziewam?
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies