Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

Przetacznik 06:57, 28 cze 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Uczta dla oczu... Wspaniale!
____________________
Safoya 00:57, 23 sie 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Aniu zostawię te zdjęcia


Bardzo wam dziękuję.
Nie ma mnie "fizycznie" na ogorodowisku, ale jestem obecna duchowo. Zaglądam i czytam wasze wątki. Szkoda, że nie jesteśmy w stanie dysponować więszką ilością czasu.
Pozdraiwam was ciepło.

Claire Austin





Heritage


Pomponella









Graham Thomas, Claire Austin i My Girl


Winchester Cathedral i Aspiryn Rose


Sebastian Knaipp

____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
monteverde 01:19, 23 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Safoya fajnie,że jesteś brakowało mi Twoich zdjęć, pięknie się krzewy porozrastały, mam prośbę podpisuj zdjęcia swoich różyczek, please pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ana 09:33, 23 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Jeeej, Safoya! Nareszcie!! ale twoje różyczki obficie kwitna!! Mój Sebastian czy Pomponella to malizna przy Twoich okazach! zdradź sekret czym je nawozisz i kiedy? Bo ja nadal debiutuję w temacie róż....

No przepiękny widok - ta ławeczka jakby tam stworzona!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Safoya 13:44, 23 sie 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Aniu jak miło Cię tu widzieć )))). Uwielbiam odwiedzać twój wątek. Twój ogród niesamowicie wypiękniał.

Pytasz czym naworzę róże.
Przy sadzeniu bardzo głęboko dostały przetrawiony kurzy obornik a oprócz tego zawsze na start wiosną karmię je azofoską. W sezonie wegetacyjnym jeszcze raz lub dwa podlewam je magiczną siłą, ale nie później niż do połowy lipca.
Chyba się sprawdza, bo zawiązują setki pąków i rosną jak oszalale ku pomejmu zdziwieniu.


____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Lena 13:50, 23 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
O Boże!!!!!!!!!!!

Safoya daj żyć normalnie , bo póki co śnię

Przyjedz do mnie, plisss... i wyczaruj mi ogród na zdjęciach ...

Ależ ty robisz genialne foty!!!
pozdrawiam cieplutko
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Safoya 14:24, 23 sie 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Lena nie byłoby ciężko. Wręcz przeciwnie - lekko i przyjemnie. Pieknie obsadziłaś ogród! Jestem oczarowana!
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Welka 15:04, 23 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Jestem pierwszy raz u Ciebie, zauważyłam u kogoś Twój wpis, ale nie było w podpisie linku do Twojego ogrodu i teraz przeczytałam, że po prostu jakiś czas Cię nie było na forum.
Nie jestem fanką róż, u mnie nie ma ani jednej, ale u kogoś mi się podobają; Pomponelle podpatrzyłam chyba u Dawida (tengel) i u Ciebie też jest śliczna a czerwcowe zdjęcie różyczek w wazoniku i na stole dookoła przepiękne
Pozdrawiam.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Nigella 18:10, 23 sie 2012


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 10
Jak miło, że się pojawiasz jednak Przy dłuższej nieobecności brakuje Twojego patrzenia na świat przez fotografie. Róże są piękne, niektóre nawet znam, chyba je pokocham na całego i też będę sadziła więcej. Pozdrawiam!
____________________
justi 19:15, 23 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Pięknie, a zdjęcie z ławeczką w różach i mgłą na drugim planie rewelacja, jak ilustracja do romantycznej książki o księciu i księżniczce
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies