Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

KasiaWB 19:26, 23 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj fajnie, że jesteś znowu i pokazujesz nam swoje cuda brakowało ich Twoje róże są przepiękne, też kiedyś planuję mieć róże, jak już będzie ogród
Pozdrawiam i czekam na więcej
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Safoya 22:01, 23 sie 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Ewelinka witaj Pomponellę szczerze polecam. To róża z certyfikatem ADR. Piękna zdrowa i kwitnąca niemal bez przerwy. Ma tylko jedną wadę - nie pachnie.
Uśmiecham się kiedy ktoś wzbrania się przed różami. Sama długo się wzbraniałam. Nie chciałam ani jednej. Kojarzyły mi się z tanim sentymentalizmem i kiczem. Coż kobieta zmienną jest i teraz nie wyobrażam sobie swojego ogrodu bez róż.

Nigella, Kasiu polecam to chyba najdłużej kwitnące byliny w dodatku pięknie pachną.


____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
monteverde 22:13, 23 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Zdjęcie jak z bajki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ana 22:16, 23 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Dzięki Kochana za radę - w takim razie wiosną nakarmię moje "dziewczyny" azofoska
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Safoya 22:25, 23 sie 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
To moje ulubienice. Polecam szczerze.

Absolutnie na pierwszym miejscu Crocus Rose







First Lady






Tak było w czerwcu, kidedy kwitły najobficiej. Przyznam, że przerastało mnie momentami obcinanie przekwitających kwiatów.




A to z czerwca. Teraz nie ma naparstic. Zastąpiłam je żurawkami.


Mój jedyny żółty duet. Cały czas się zastanawiam, czy z niego nie zrezygnować ze względu na zbyt intensywną barwę róży, która swoją drogą jest i zdrowa i piękna. To China Girl




Rabatkę na górze będę modyfikować. Tutaj ładnie wyszła we mgle.




____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Welka 22:28, 23 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Safoya napisał(a)
Ewelinka witaj Pomponellę szczerze polecam. To róża z certyfikatem ADR. Piękna zdrowa i kwitnąca niemal bez przerwy. Ma tylko jedną wadę - nie pachnie.
Uśmiecham się kiedy ktoś wzbrania się przed różami. Sama długo się wzbraniałam. Nie chciałam ani jednej. Kojarzyły mi się z tanim sentymentalizmem i kiczem. Coż kobieta zmienną jest i teraz nie wyobrażam sobie swojego ogrodu bez róż.



Może kiedyś tez skuszę się na jakąś różę, ale jak coś to tylko na Pomponelle. Będę musiała najpierw sporo o nich poczytać, bo certyfikat ADR i tak mi nic nie mówi
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Safoya 22:35, 23 sie 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Ewelinka to taki certyfikat jakości róż. Tutaj możesz poczytać więcej:
http://rozarium.org/2010/12/08/adr-ocena-jakosci-roz/

Ana twoje róże i tak pięknie rosną. Przecież są młodziutkie.

Monteverde tego wieczoru karajobraz był faktycznie bajkowy. Stałam z aparatem jak zaczarowa aż się sciemniło.

____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Welka 22:36, 23 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Zabieram się za czytanie, dzięki
Choć do decyzji o ewentualnym kupnie jeszcze mi daleko
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Sebek 00:02, 24 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja chyba śnię....Brakowało mi tego strasznie!!! Proszę o więcej dawek Twoich zdjęć - dzięki nim sen będzie szczęśliwy, bo się przeniosę tam gdzie mgły i róże mieszkają...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
anna_studio 00:15, 24 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
....dziekuję Ci za wstęp........mogłam oglądać bez stresu.......
A u Ani ani jednej róży......czarujesz tymi różami czarujesz.....może mnie zaczarujesz, ale mój M róż nie lubi.....musiałabym nieźle poczarować.......
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies