Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na skraju miasta

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na skraju miasta

asa7 13:26, 15 lip 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 91
Co do RH to chyba były przenawożone, bo stan się nie pogarsza, mam wrażenie nawet, że jest lepiej. Za radą jednej z forumowiczek podlewałam codziennie, żeby wypłukac nawóz, a pogoda sprzyjała częstemu podlewaniu.
Planuję zakupić kompostownik, doczytałam już, że palstkowe nie są nic warte i lepiej drewniany i to przynajmniej dwie, a najlepiej 3 sekcje. Może na wiosnę miałabym już kompost?
____________________
Ogród na skraju miasta.
dominika_ 15:15, 15 lip 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Witaj. Co do hortensji to mogą osiągać do 1.5m rododendrony to różnie ale z tego co widziałam u Bogdzi to też malutkie nie są Radami sprzedawców odnośnie wielkości roślin i ich pielęgnacji radziłabym się nie sugerować, najczęściej mają blade pojęcie. Lepiej zapisać dokładnie nazwę i samemu poczytać tu na forum. Co do maty- miałam pod tujami jeden sezon i korzenie już szły do góry, tej wiosny usuwałam zarówno pod tujami jak i na skarpie. Pozdrawiam i będę zaglądać.
P.S. jak już oddasz ogród w ręce Danusi to na 100% będzie ideał
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Malgosik 08:12, 17 lip 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Hej

Dobrze że nie posadzilas tej lawendy ba rabacie.
Moim zdaniem za mala przestrzen by cos tam wciskać. Nawet obwodke bukszpanowa. Zostaw trawniczek bo jest gk tam niewiele. Masz przecież ogromny ogrod.
A lawenda jesienią w nogi żółtej róży?
Albo gdzies przy tarasie.
Ja tak mam.
Pszczoły i trzmiele uwijaja się przy niej, ale nad stol mi nie latają.
____________________
Ogród na glinie
asa7 15:29, 17 lip 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 91
Pod róża może i dobry pomysł, przy tarasie na razie nie mogę, bo w przyszłym roku będę dopiero zagospodarować ten teren i by się zniszczyła.
____________________
Ogród na skraju miasta.
asa7 15:33, 17 lip 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 91
Projektu jednak nie będę robić u Danusi. Możliwe że w ogóle skończy się na moim projektowaniu. Za drogo by nas to wyniosło, mąż nie chce aż tyle wydawać na ogród. Może i ma rację.
____________________
Ogród na skraju miasta.
Agania 21:28, 27 sie 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Fajnie rysujesz, mało Cię na Ogrodowisku...ale się witam...ogród zapowiada się super
Podoba mi się u Ciebie kolor kostki i jej linie

Gdzie kupujesz takie wypasione trawki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
koliber 09:43, 28 sie 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Witam się i czekam na zdjęcia z Twoich poczynań
____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies