Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?

Pokaż wątki Pokaż posty

Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?

jazzy 03:44, 05 wrz 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
L00zak napisał(a)


A co Jezzy podoba Ci się ?

Głównie chodzi mi o pergole, bo to chyba ta sama ekipa budowała co domek,tak?
Pisałam wyżej że mi sie podoba (pergola)
U mnie i tak pewnie skończy sie na tym, że sami zrobimy, ja i eM
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
L00zak 08:07, 05 wrz 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
jazzy napisał(a)

Głównie chodzi mi o pergole, bo to chyba ta sama ekipa budowała co domek,tak?
Pisałam wyżej że mi sie podoba (pergola)
U mnie i tak pewnie skończy sie na tym, że sami zrobimy, ja i eM


Jazzy napisz na priv nie mogę chyba podać nazwy firmy, pkt. 11 i 12 regulaminu
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
malkul 19:19, 05 wrz 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Michał- ja wiem że to twoje i robisz jak ci się podoba i szanuję to ale jednak jeśli mogłabym wyrazić swoje skromne zdanie to dla mnei jest tu ewidentne pomiesznie stylów które moim okiem zupełnie do siebie nie pasują, aboslutnie nei gra mi nic. pergola nowoczesną ma konstrukcję, donice białe za którymi widać ten domek gryzą się bardzo.
mnie sie nie podoba to jako całokształt , jednak sama pergola świtna ma bryłę i donice też pasują do płyt w trawie.

mam nadzieję , że nie urziłam Cię tymi słowami ale jakoś nei potrafiłam utrzymac języka na wodzy skoro pare razy się tu udzielałam.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
L00zak 21:11, 05 wrz 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
malkul napisał(a)
Michał- ja wiem że to twoje i robisz jak ci się podoba i szanuję to ale jednak jeśli mogłabym wyrazić swoje skromne zdanie to dla mnei jest tu ewidentne pomiesznie stylów które moim okiem zupełnie do siebie nie pasują, aboslutnie nei gra mi nic. pergola nowoczesną ma konstrukcję, donice białe za którymi widać ten domek gryzą się bardzo.
mnie sie nie podoba to jako całokształt , jednak sama pergola świtna ma bryłę i donice też pasują do płyt w trawie.

mam nadzieję , że nie urziłam Cię tymi słowami ale jakoś nei potrafiłam utrzymac języka na wodzy skoro pare razy się tu udzielałam.


Gosia rozumiem to i szanuję twoje zdanie, po to jest to forum, absolutnie nie mam żalu do Ciebie.
Wiem, że jest połączenie stylu, zrobiłem to celowo i tak jak pisałem wcześniej nie każdemu to leży, mnie tak
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
chagall 00:29, 06 wrz 2015


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
L00zak napisał(a)
Jestem, to mój garaż zwany budynkiem gospodarczym

Michał, ja pergole - jest super
PS. Pergola również
____________________
Ania - Atacama pod lasem
Filemon24 07:40, 06 wrz 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
malkul napisał(a)
Michał- ja wiem że to twoje i robisz jak ci się podoba i szanuję to ale jednak jeśli mogłabym wyrazić swoje skromne zdanie to dla mnei jest tu ewidentne pomiesznie stylów które moim okiem zupełnie do siebie nie pasują, aboslutnie nei gra mi nic. pergola nowoczesną ma konstrukcję, donice białe za którymi widać ten domek gryzą się bardzo.
mnie sie nie podoba to jako całokształt , jednak sama pergola świtna ma bryłę i donice też pasują do płyt w trawie.

mam nadzieję , że nie urziłam Cię tymi słowami ale jakoś nei potrafiłam utrzymac języka na wodzy skoro pare razy się tu udzielałam.


trochę się zgadzam z moją koleżanką, ale ogólnie jest ładnie i szczerze to przeciętna osoba która się nie zna na ogrodnictwie i ogólnie na wnętrzach itp, nie zauważy i nie zwróci uwagi na mieszankę stylów bo nie jest to też jakoś bardzo rażące
____________________
L00zak 20:52, 06 wrz 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Każdy ma swoje zdanie jednemu się podoba drugiemu nie. Widziałem wiele bardzo nowoczesnych wnętrz, w których stały antyczne meble, albo wnętrza w których są fotele tapicerowane innym materiałem /jeden w paski, drugi w kratkę/, mnie się to podoba, ale oczywiście powtórzę, że nie może być przesytu
Oczywiście, gdyby to był domek całoroczny może zmieniłbym lekko koncepcję Ale tylko lekko hehehe
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
mateuszmichn 21:55, 06 wrz 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
L00zak napisał(a)
Każdy ma swoje zdanie jednemu się podoba drugiemu nie. Widziałem wiele bardzo nowoczesnych wnętrz, w których stały antyczne meble, albo wnętrza w których są fotele tapicerowane innym materiałem /jeden w paski, drugi w kratkę/, mnie się to podoba, ale oczywiście powtórzę, że nie może być przesytu
Oczywiście, gdyby to był domek całoroczny może zmieniłbym lekko koncepcję Ale tylko lekko hehehe


Jestem tego samego zdania. Już pisałem u ciebie wcześniej o tych nieoczywistych połączeniach. Jest git. Trzymaj tak dalej
____________________
Mój mały zakątek
L00zak 22:10, 06 wrz 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Dzięki Mateusz, brama będzie w tym tygodniu, co prawda jeszcze kamienia nie wybrałem, zobaczymy jak będzie szkielet
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
AnnaCh 22:16, 06 wrz 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Michał, ja jestem zdania, że Twój ogród ma się podobać przede wszystkim Tobie i Twoim bliskim Ale na forum czasem watro wejść i posłuchać rad. Nie zawsze musisz się ze wszystkim zgadzać Ja tam bym chciała taki domko-garaż
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies