Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

margaretka3 12:56, 10 maj 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
mira napisał(a)
Krwawnik jest podobno super składnik do kompostu serio, ja je lubię i mam na rabatach szukam jeszcze teracota

Rozchodnik Star Dust mam i ja jeszcze go nie ruszałam bo w bylinowej na razie nic nie ruszam do maja tak sobie postanowiłam , on jest piękny jak kwitnie, niestety po kwitnieniu to nie ta uroda co te kwitnące na różowo


Szkoda mi do kompostu, no chyba że zarośnie wszystko
Teracotę też muszę zdobyć, bo nie mam tego koloru. Widziałam w szkółce, ale myślałam, że w wysianych będzie te kolor. W tym roku kupię.

____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 12:57, 10 maj 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Dorota123 napisał(a)
Piękne fotki z ogrodu i zza ogrodu.

Dzięki
Musze u Ciebie nadrobić na spokojnie, bo na szybko to się nie da
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 12:57, 10 maj 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Konieczki napisał(a)


No to teraz mi żal że nie wzięłam HAHAHAHA

Za późno
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 12:59, 10 maj 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
kerii napisał(a)
Witam sąsiadkę
Ależ masz piękne widoki a i ogród z nasionek super
Mój wiejski w dolince więc co najwyżej widzę pole sąsiada w tamtym roku krowy, teraz posadził ziemniaki. I las, dużo lasu...
Pozdrawiam będę zagladać

Hej, Kerii
Pole i las to całkiem przyjemny widok A krowy to już wręcz skansenowski
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 13:21, 10 maj 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
laurowisnia napisał(a)

Żeby to udeptowanie chciało wystarczyć. Za chwilę się na lato uspokoją, myślę.
A tak, wszystko pięknie i ładnie, tyle miejsca i to co najlepsze, planowanie i układanie. Irysy i przewrotniki, może być, czy to różne kolory? Czy te brzózki sama wsadzałaś? Czy to jest jeden z narożników działki?


Agatka, w tym roku nornice jakieś wściekłe są Ciekawe dlaczego?
Irysy w kolorach białych i niebieskich, jeden to amerykański Indian Hills.
Brzózki posadziłam kiedyś, jak jeszcze nie wiedziałam o planowanym ogrodzie nic a nic, ale wiedziałam, że brzózki mają być, choćby nie wiem co. Gdyż... w odległej przeszłości, gdy pilnowałam popołudniami i w wakacje krowy na łące, wylegiwałam się w lasku brzozowym, czytając książki To środek działki, a narożnik części ozdobnej, na zdjęciu po prawej.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 13:23, 10 maj 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
ryska napisał(a)
Ale się u Ciebie dzieje i super warzywnik i przenoszenie flank z jednej strony na drugą Sundaville mi zakwitła a jak u Ciebie? Pozdrawiam

Reniu, już Ci zakwitła? Moje jeszcze nie, dopiero je wystawiłam przed dom. Marne w tym roku, radykalne przycięcie przed zimą było błędem.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
sylwia_slomc... 14:56, 10 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
margaretka3 napisał(a)

Sylwia, dobry pomysł mi poddałaś, łączkę z niego zaczęłam robić w sadzie. Ale dla Ciebie też starczy. Kolory: różne odcienie różu i kremowo-żółty.
Ty lepiej zacznij robić zbiorczą listę, co ode mnie chciałaś i co ja już Ci obiecałam

Ty już po 8 jesteś to co byś powiedziała na niedzielę po Bożym Ciele?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:58, 10 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
margaretka3 napisał(a)

Agatka, w tym roku nornice jakieś wściekłe są Ciekawe dlaczego?
Irysy w kolorach białych i niebieskich, jeden to amerykański Indian Hills.
Brzózki posadziłam kiedyś, jak jeszcze nie wiedziałam o planowanym ogrodzie nic a nic, ale wiedziałam, że brzózki mają być, choćby nie wiem co. Gdyż... w odległej przeszłości, gdy pilnowałam popołudniami i w wakacje krowy na łące, wylegiwałam się w lasku brzozowym, czytając książki To środek działki, a narożnik części ozdobnej, na zdjęciu po prawej.
O widzę, że plan się przenosi na drugą kartkę super
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Jana 14:23, 15 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
pewnie sadzisz to co wysiałaś, a tego sporo...jak widzę plan to od razu wyobrażam sobie jak to wygląda, dobry pomysł
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
laurowisnia 11:38, 16 maj 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Mam też jedynego niebieskiego, bardzo go lubię, właśnie kwitnie, Twój pewnie większy.
Pytałam o brzózki, bo dużo tych drzew planujesz, a też ich sporo masz, jak się okazuje. Wiem, jak lubisz kwitnące. Drzewa znacznie ograniczą miejsce na nie.
Pomidory już wsadziłaś?
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies