Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Konieczki 11:54, 02 maj 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
No Agatko myślę dokladnie tak samo....
____________________
Zielonym do góry... :)
tulucy 12:52, 02 maj 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Gosia szalejesz ogrodowo czy komunijnie?
Ja muszę się dzielić - próby w kościele się zaczęły, no i trzeba było dziecię ubrać, alba albą, ale pod spód zażyczył sobie młody garniaka.
Pomidorki moje są do niczego ostatecznie już, wczoraj zrobiłam porządek w tunelu i wsadziłam kupione, mieszankę różnych.
A wwrbena hastata ma się dobrze, rośnie.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
07_Rene 13:21, 04 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Gdzie się podziewasz?
Jak znajdziesz chwilę, zerknij do mnie na str. 350, bo jakoś dziwnie mi odętka wschodzi. Pierwszy raz ją mam i nie wiem jak dokładnie ma wyglądać. Czy mi się chwasty w niej nasiały, ale raczej nie, bo jak dostałam w tamtym roku to korzenie dzieliłam bez ziemi... musiałam dostać coś w gratisie
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
margaretka3 08:26, 05 maj 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Nastąpiła u mnie w tym tygodniu poważna awaria CZASU Auto nadal u mechanika, a tu jeszcze z czasem są kłopoty...

Agatka, Asia Jak Wy mnie znacie... Za ładna pogoda była, jak tu w domu coś robić... A poszłam przecież tylko odchwaścić, a skończyło się rozróbą na kolejnej rabacie. Teraz nie wyrabiam na zakrętach...

Lucy, u mnie pomidorki wołają o litość... Półki przerastają, do ogrodu chcą, a ja nie mam dla nich czasu Jeszcze 4 dni może wytrzymają. Ciesze sie z Twojej werbeny

Reniu, byłam. Macham
I uciekam
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
07_Rene 09:33, 05 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Prognozują ładny weekend, a w przyszłym tyg do 28st.C!!!! Wszystko nadgonisz
Zakończyły się już Twoje perturbacje czeremchowe?

Dzięki za pomoc
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
siakowa 09:35, 05 maj 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
hej jak tam pustynniki? wychyliły już się coś?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Jana 23:33, 05 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
muszę poczytać o czeremchie, szukam czegoś pasującego do warzywnika i niewysokiego........pokaż efekty swojej pracy
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Agania 23:14, 06 maj 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jesteś w tarapatach ja też, ale damy radę, pelargonie mam już posadzone, a warzywnik stoi w chwastach, ale trzymajmy się za ręce i do roboty od jutra
Buziak na dobranoc i żeby ten weekend nigdy się nie skończył
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Izoldka 10:49, 09 maj 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 217
Gosia szaleje ogrodowo i tutaj podkręca tylko atmosferę. Rewolucja na rabacie, a zdjęć brak? No nie godzi się nas w ten sposób torturować
____________________
Iza - Ciężkie pięknego początki
Sylvana 10:57, 09 maj 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Jakaś epidemia motoryzacyjna szaleje....mój też zdechł....za to jestem uziemiona....i mogę chociaż trochę poryć.
Moje nasionkowe uprawy chyba mnie nie polubiły....kłącza za to rosną.
Nawet zakwitły mi pierwsze orliki.

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies