Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

07_Rene 11:25, 09 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Gosia, dobre fluidy przesyłam Pamiętaj, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej - to moja dewiza życiowa
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Konieczki 11:08, 10 maj 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Gosieńka co u Ciebie - jak tam po komunii?
Ja też moc pozytywnej energii ślę
____________________
Zielonym do góry... :)
iwka 12:10, 10 maj 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kosmos siarkowy mi wyszedł
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
margaretka3 12:31, 10 maj 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
eee_taam napisał(a)
mało czytam ...prawie wcale ...fotkami sie delektuje

widziałam twój plewnik ..i ilość roboty wykonanej......moje rabaty podobnie wyglądały ale co rok widzę ze mam łatwiej i mniej ....rośliny większe ...ziemia luźniejsza

Polująca Na Zdjęcia
Jak nic, trzeba robić zdjęcia bajzlowni i chwastowni.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 12:33, 10 maj 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
zoja napisał(a)
wow! ale zrobiłaś! nie dziwne, że padłaś...
biję pokłony!

Nie bij
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
12:34, 10 maj 2016
Gosiu może to i margaretka jest? ..te płatki jakby inaczej się ukladają ...tylko wiesz pani na słowo driakiew przewaliła oczami

ale popatrz tu http://ogrodowo.eu/ua/oferta/produkt/trawy_i_byliny/driakiew-pink-mist ...ja tez nie jestem ekspertem ale popatrz jakie podobne ...a tej różowej "dratwy" szukałam juz w zeszłym roku bezskutecznie ...i oczka mi sie zaswieciły jak zobaczyłam te kwiatuszki

a tu moja kupiona - te platki kwiatów sa inne jak teraz tak porównuje sobie


PS. czy ona dratwa czy margareka ..kolor mi odpowiada bardzo i ma kwitnac do jesieni a o to mi chodzi!
margaretka3 12:35, 10 maj 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
AgataP napisał(a)


Cudne połączenie, ja przywrotnika przed peonie dałam i bodziszka. Ale jak się rozrośnie to pójdzie i dalej na rabaty. Irysy podsadzone wilczomleczem, zobaczę czy w przyszłym roku będą kwitnąć w podobnym terminie, bo iryski na razie dopiero wsadzone ( prezent od Krysieńki z hirutkowego )

Już widzę, że przywrotnik można ukorzeniać na potęgę. Wystarczy łodyżkę, nawet bez korzonka, do ziemi wsadzić i widzę, że da radę sie ukorzenić. Liście nadal ma zielone, nie usycha
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 12:37, 10 maj 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
eee_taam napisał(a)
Gosiu może to i margaretka jest? ..te płatki jakby inaczej się ukladają ...tylko wiesz pani na słowo driakiew przewaliła oczami

ale popatrz tu http://ogrodowo.eu/ua/oferta/produkt/trawy_i_byliny/driakiew-pink-mist ...ja tez nie jestem ekspertem ale popatrz jakie podobne ...a tej różowej "dratwy" szukałam juz w zeszłym roku bezskutecznie ...i oczka mi sie zaswieciły jak zobaczyłam te kwiatuszki

a tu moja kupiona - te platki kwiatów sa inne jak teraz tak porównuje sobie


PS. czy ona dratwa czy margareka ..kolor mi odpowiada bardzo i ma kwitnac do jesieni a o to mi chodzi!

Justynka, liście tu rzeczywiście podobne, ale kwiat nie ten. Drakiew ma wypukły środek. A jeśli to jakaś byliniowa margaretka to super! Przepiękny ma kolor!
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 12:40, 10 maj 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
AgataP napisał(a)


No ja takie ujęcia lubię, z szerszą perspektywą coby sobie ułożyć w głowie ogródek. Pięknie i w brzózki planujesz derenie ?

Tylko z tej strony mogę szerszy kadr, od innych stron widać domy sąsiadów.
Planowałam, nie wiem, czy to jeszcze aktualne A może masz jakąś propozycję?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 12:45, 10 maj 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
sylwia_slomczewska napisał(a)
Też lubię ujęcia gdzie widać trochę ogrodu bo inaczej ciężko sobie wyobrazić całość A w jakim kolorze krwawnik? bo może bym przygarnęła w łąkę gdybyś wywalić miała choć może przesadzisz po prostu gdzieś indziejWidoki cudne Baśniowe

Sylwia, dobry pomysł mi poddałaś, łączkę z niego zaczęłam robić w sadzie. Ale dla Ciebie też starczy. Kolory: różne odcienie różu i kremowo-żółty.
Ty lepiej zacznij robić zbiorczą listę, co ode mnie chciałaś i co ja już Ci obiecałam
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies