Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

mira 18:40, 25 kwi 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Krwawnik jest podobno super składnik do kompostu serio, ja je lubię i mam na rabatach szukam jeszcze teracota

Rozchodnik Star Dust mam i ja jeszcze go nie ruszałam bo w bylinowej na razie nic nie ruszam do maja tak sobie postanowiłam , on jest piękny jak kwitnie, niestety po kwitnieniu to nie ta uroda co te kwitnące na różowo

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Dorota123 21:03, 25 kwi 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękne fotki z ogrodu i zza ogrodu.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
tulucy 22:48, 25 kwi 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Rozchodniki mam na pewno 3 rodzaje, a dwóch nie jestem pewna, bo od sąsiadki dostałam jedną gałązkę i z wyjazdu weekendowego też przywiozłam jakiś. I nie wiem, czy one się nie powtórzą z tymi, które mam. A mam Stardust, Mr Goodbud i jakiś nn jasny różowy. Wszystkie przesadziłam w jedną dużą kępę.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Konieczki 13:38, 26 kwi 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
margaretka3 napisał(a)

Mireczko, ha ha dobre Ale krwawnika to nawet taka jedna ogrodniczka w ogrodniczkach za darmo nie chce wziąć...


No to teraz mi żal że nie wzięłam HAHAHAHA
____________________
Zielonym do góry... :)
kerii 14:12, 26 kwi 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witam sąsiadkę
Ależ masz piękne widoki a i ogród z nasionek super
Mój wiejski w dolince więc co najwyżej widzę pole sąsiada w tamtym roku krowy, teraz posadził ziemniaki. I las, dużo lasu...
Pozdrawiam będę zagladać
____________________
Jola Moja glebo terapia
laurowisnia 14:43, 26 kwi 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
margaretka3 napisał(a)

Ja co chwilę chodze i udeptuję, codziennie w jakimś miejscu są nowe korytarze. Aż tak to dotąd nie było.
Na nowej rabatce marzy mi się kącik irysowy. Przed posadzony przywrotnik.


Żeby to udeptowanie chciało wystarczyć. Za chwilę się na lato uspokoją, myślę.
A tak, wszystko pięknie i ładnie, tyle miejsca i to co najlepsze, planowanie i układanie. Irysy i przewrotniki, może być, czy to różne kolory? Czy te brzózki sama wsadzałaś? Czy to jest jeden z narożników działki?

____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
tulucy 11:36, 27 kwi 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Gosiu, ale jak te rozchodniki są każdy w osobnej swojej kępce, tylko posadzone na jednym kawałku rabaty, żeby docelowo się ciut mieszały, to też je porozsadzać? Ja mam tego z 10 kępek, bo rozmnażałam też sama z gałązek właśnie. Cyknę fotę może później.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
ryska 18:12, 27 kwi 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Ale się u Ciebie dzieje i super warzywnik i przenoszenie flank z jednej strony na drugą Sundaville mi zakwitła a jak u Ciebie? Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Jana 23:15, 27 kwi 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Taką szerokość rabaty to ja rozumiem można poszaleć
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
AgataP 08:58, 29 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gosia Ty chyba w ogrodzie się zaszyłaś, jak pierdykniesz zdjęcia to pospadamy z krzeseł czekam cierpliwie i codziennie zaglądam
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies