Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek- trudy i radości początkującej ogrodniczki

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek- trudy i radości początkującej ogrodniczki

Neurotmesis 23:41, 21 lip 2015


Dołączył: 31 maj 2014
Posty: 35
Tess napisał(a)
Witaj, Krajanko
Fantastycznie piszesz, fajnie się czyta.
Się nie powstrzymuj regulamin forum mówi tylko o maksymalnej ilości zdjęć w jednym poście - o ilości słów nic nie mówi


Dziękuję, cieszę się, że się podoba
Jak widać w ilości zdjęć w jednym z postów też się zapędziłam ech... początkujący.....
____________________
Co cię nie zabije, to cię udziwni.
basia3 23:48, 21 lip 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
witam bardzo podobają mi się twoje opowiesci, ja sama raczej ograniczam slowa, ale ciebie czyta sie i ogląda wspaniale. pozdrawiam serdecznie.
____________________
JEST DOBRZE :D
barbara_kraj... 01:21, 22 lip 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Karolino, interesujące wprowadzenie zachęca do odwiedzania Twojego ogródka i śledzenia dalszych poczynań.
To trudny kawałek gruntu, ale początki trafione.

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Pszczelarnia 08:38, 22 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
W takim małym ogrodzie zmieszczą się hortensje na pniu z podsadzonymi skarpetami.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Magda_ 09:18, 22 lip 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Witam fajną historię nam tu pokazałaś ogród powoli nabiera kształtu zaznaczam i będę zaglądała
Ucałuj tatę mooooooooocno bo to szczęście mieć takiego pomocnika
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
anitan 09:33, 22 lip 2015


Dołączył: 14 wrz 2014
Posty: 860
extra zmiany! Dużo radości w Twoim wątku. Aż miło
____________________
Anita zaczynam-od-zera-zobaczymy-gdzie-skoncze
Karabela 10:45, 22 lip 2015


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Pieknie napisane, będę podglądać
____________________
Eksperymentarium
Neurotmesis 17:05, 22 lip 2015


Dołączył: 31 maj 2014
Posty: 35
basia3 napisał(a)
witam bardzo podobają mi się twoje opowiesci, ja sama raczej ograniczam slowa, ale ciebie czyta sie i ogląda wspaniale. pozdrawiam serdecznie.


Dziękuję, miło mi Zwykle też nie jestem aż tak wylewna, to było streszczenie ostatnich sześciu lat, a że mogę o tym więcej opowiedzieć a pokazać nie mam za bardzo jeszcze czego to na razie był słowotok
____________________
Co cię nie zabije, to cię udziwni.
Neurotmesis 17:07, 22 lip 2015


Dołączył: 31 maj 2014
Posty: 35
barbara_krajewska napisał(a)
Karolino, interesujące wprowadzenie zachęca do odwiedzania Twojego ogródka i śledzenia dalszych poczynań.
To trudny kawałek gruntu, ale początki trafione.



Cieszę się. Jestem decyzyjnym ślimakiem, nie robię nic natychmiast i bardzo długo trawię każdy pomysł, dlatego ogród urządza się bardzo bardzo wolno, ale do tej pory raczej nie żałuję swoich decyzji i planuję rozwijać koncepcję
____________________
Co cię nie zabije, to cię udziwni.
Neurotmesis 17:14, 22 lip 2015


Dołączył: 31 maj 2014
Posty: 35
Magda_ napisał(a)
Witam fajną historię nam tu pokazałaś ogród powoli nabiera kształtu zaznaczam i będę zaglądała
Ucałuj tatę mooooooooocno bo to szczęście mieć takiego pomocnika


Dziękuję, Tata jest bardzo doceniany. Rośliny go nie interesują, ale lubi majsterkowanie, jest typem złotej rączki i dzielnie pomaga mi wcielić moje pomysły w życie. Jednym z bardzo dużych plusów tego ogrodu jest to, że bardzo dużo zrobiliśmy z nim wspólnie, co bardzo nam pomogło w naszych kontaktach. Mieliśmy zawsze dość napięte relacje które niesamowicie się poprawiły podczas prac ogrodowych. Bardzo mnie to cieszy, bo właściwie głównie dzięki temu wyszliśmy z relacji "dziecko-rodzic" i przeszliśmy na poziom " dwoje dorosłych ludzi którzy mogą się też lubić i razem coś robić".

Jedyny minus jest taki, że odkąd tata w tym roku nauczył się obsługiwać kosiarkę to teraz jest wyścig - wracam z pracy, cieszę się, że będę kosić i co? I okazuje się że w ciągu dnia tata cichaczem zrobił to sam i zabrał mi zabawę!!!
____________________
Co cię nie zabije, to cię udziwni.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies