Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 19:50, 27 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
jolanka napisał(a)
Piękności u Ciebie


Dziękuje bardzo
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:52, 27 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
eee_taam napisał(a)


no nie mam ...nawet nie planuje ich miec ...o taka jestem...choc na LO były zakusy w zeszłym roku ..ale nie nabyłam ...zreszta nie mozna miec wszystkiego ...a jak mi sie znudza te co mam ..albo zima je pokona ...to zawsze mam na co wymienic


Znam to "nie można mieć wszystkiego" I dobrze że masz róże w zapasie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 19:55, 27 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Zdjęcia jak zwykle śliczne Też mi się spodobał kolor tej żurawki. Nie widziałam jej w sprzedaży. To jakaś żurawkowa nowość?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gardener27 20:22, 27 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Anda napisał(a)


Louisa powtarza kwitnienie. Teraz przycinaj tylko przekwitłej kwiaty. Jak wypuści długie pędy to je zakulkuj lub poprowadź jak najbardziej poziomo. W przyszłym roku na wiosnę wystarczy cięcie kosmetyczne lub tego co zostało przemrożone. Na długich pędach róża wypuści mnóstwo pędów bocznych i będziesz miał szał kwiatów i zapachu


Dziękuję serdecznie Też tak zrobię
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Pszczelarnia 20:28, 27 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ango, jak tniesz 'Brother Cadfael' - moja ma jeden pęd górujący i 2 na dole i to wszystko po 3 latach.


U siebie jeszcze zamieściłam pytanie o identyfikację róży.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Anda 20:40, 27 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
Pszczelarnia napisał(a)
Ango, jak tniesz 'Brother Cadfael' - moja ma jeden pęd górujący i 2 na dole i to wszystko po 3 latach.


U siebie jeszcze zamieściłam pytanie o identyfikację róży.


Na wiosnę tnę go krótko, tak na 20 cm. Nie ma jednak ładnego, krzaczastego pokroju. Mam go trzeci sezon. Moj teraz tez wypuścił jeden wysoki pęd ( widać go na fotce ) który jeszcze nie kwitnie, ale jak przekwitnie, to go przytnę na wysokość tych krótszych, żeby równowaga była zachowana.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
frezja 20:55, 27 cze 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Ewa, pytałas u mnie gdzie znajdzie miejsce moja Munstead Wood..dzisiaj posadzona przy kratce i teraz zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam, bo widziałam u kogoś, że ona bardziej w szerokość. Wyraź swoją opinię; chyba masz ją ??
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Anda 21:05, 27 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
frezja napisał(a)
Ewa, pytałas u mnie gdzie znajdzie miejsce moja Munstead Wood..dzisiaj posadzona przy kratce i teraz zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam, bo widziałam u kogoś, że ona bardziej w szerokość. Wyraź swoją opinię; chyba masz ją ??


Ewuś, nie mam, to chyba Ewik albo Rene i Renia- Rench ją mają. Czytałam u Ciebie, że będziesz ją sadzić przy tarasie i wg mnie to najlepsze miejsce Ten zapach...
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
frezja 21:19, 27 cze 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Anda napisał(a)


Ewuś, nie mam, to chyba Ewik albo Rene i Renia- Rench ją mają. Czytałam u Ciebie, że będziesz ją sadzić przy tarasie i wg mnie to najlepsze miejsce Ten zapach...


Miejsce przy tarasie dobre, ale..zmyliła mnie jej wysokość,którą podają, że do 1 m...a okazuje się, że pokrój krzaczasty. Jutro jednak muszę wykopać i godne miejsce na rabacie przydzielić.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Katkak 21:25, 27 cze 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewcia ja Cię proszę, Ty już wiecie róż nie pokazuj . Wreszcie zrobilam zdjęcia Jude, potem pokażę. Ja klosowca z nasion wyprodukowałam, no ale na kwiaty muszę rok poczekac . Za to jaka satysfakcja będzie . Buziak .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies