Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Mixtoorka 13:28, 28 cze 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Anda napisał(a)


Jeszcze nie masz Oglądaj, oglądaj, kiedyś w końcu na nią zapadniesz


Ja też dzielnie się trzymałam, aż u Ewy zobaczyłam ją - Jude. I przepadłam...

Potfffornie zakaźna choroba, ale dobrze robi dla ogrodu
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
babka 22:34, 28 cze 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Różami po oczach ? Cudowne są !
Wypogodzenia Ci życzę
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
jazzy 00:17, 29 cze 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Anda napisał(a)


Fajnie, że Ci się podoba Twoje trampki też lubię
Jestem w posiadaniu Jude Mam ją teraz drugi sezon. Jest zdrowa i bardzo ładnie pachnie. Fotek z tego roku nie mam jeszcze, bo ją na wiosnę za krótko przycięłam i się na mnie obraziła Ewa z Miejsko i sielsko ma ją dłużej. Renia Rench też ją ma, ale nie wiem, jak długo. Warmia, Mixtoorka i Katkak ją kupiły w tym roku i ładnie im rośnie.
Jejku, ależ jesteś zorientowana w tych różanych tematach, i nie tylko, of kors Szacun!
Ewy Jude znam. To ona mnie zainspirowała
Dobrze, że imieniny mam niedługo

____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Zana 07:23, 29 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dzień dobry Ewa. Przyszłam do Ciebie z rekomendacji Sylwii na piękne fotki i trafiłam na śliczne róże. To ja sobie będę do Ciebie zaglądać na te widoczki różane i nie tylko.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kawa 13:39, 29 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anda napisał(a)


Jeszcze nie masz Oglądaj, oglądaj, kiedyś w końcu na nią zapadniesz

to mi chyba nie grozi
Ewuś
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Anda 13:56, 29 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33559
Mixtoorka napisał(a)


Ja też dzielnie się trzymałam, aż u Ewy zobaczyłam ją - Jude. I przepadłam...

Potfffornie zakaźna choroba, ale dobrze robi dla ogrodu


Całe szczęście że jest to choroba bardzo zakaźna
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:57, 29 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33559
babka napisał(a)
Różami po oczach ? Cudowne są !
Wypogodzenia Ci życzę


Dzięki Olu Dziś pogoda całkiem całkiem
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:58, 29 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33559
jazzy napisał(a)
Jejku, ależ jesteś zorientowana w tych różanych tematach, i nie tylko, of kors Szacun!
Ewy Jude znam. To ona mnie zainspirowała
Dobrze, że imieniny mam niedługo



Hehe, nie pytaj mnie o inne róże, bo aż tak zorientowana to nie jestem Rób listę prezentów
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:03, 29 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33559
Zana napisał(a)
Dzień dobry Ewa. Przyszłam do Ciebie z rekomendacji Sylwii na piękne fotki i trafiłam na śliczne róże. To ja sobie będę do Ciebie zaglądać na te widoczki różane i nie tylko.


Witaj Anulo, cieszę się że dzięki rekomendacji do mnie trafiłaś. Kurczę, rekomendacji się doczekałam Zapraszam na widoki różane i nie tylko Muszę zobaczyć też, co tam u Ciebie w trawie piszczy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:03, 29 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33559
Kawa napisał(a)

to mi chyba nie grozi
Ewuś


Szczepiona byłaś?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies