Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Iwk4 18:44, 27 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewuniu, przyszłam na róże i są słiczne
Dziękuję za piękne fotki
____________________
Ogródek Iwony II
Anda 18:47, 27 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Makao_J napisał(a)
Może pogoda nie nastraja ale i tak fotki robisz cudne.


Aniu, to bardzo miłe co piszesz Czekam na słońce z utęsknieniem
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 18:48, 27 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Iwk4 napisał(a)
Ewuniu, przyszłam na róże i są słiczne
Dziękuję za piękne fotki


Proszę bardzo i cieszę się, że się podobają
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
18:53, 27 cze 2016
lubię na twoje fotki przychodzić... róże akurat pokazujesz takie co nie mam tym wieksza atrakcja dla mnie

PS. spedziłam dzień plewiąc rabaty po 36 st w sobote dziś było 18 i cały dzień pochmurno idealna pogoda na zaległe przeplewienie rabat
Anda 19:04, 27 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
gobasia napisał(a)
RoZe piekne ,muszę coś wybrać dla siebie....nie mogę się zdecydować co jedna to ładniejsza


Bierz Louisę i Mme Boll (w PL jako Comte de Chambord). Zdrowe i pachnące, i bardzo pasują do wiejskiego ogródka Z obu możesz robić konfitury z płatków róż.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:05, 27 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
eee_taam napisał(a)
lubię na twoje fotki przychodzić... róże akurat pokazujesz takie co nie mam tym wieksza atrakcja dla mnie

PS. spedziłam dzień plewiąc rabaty po 36 st w sobote dziś było 18 i cały dzień pochmurno idealna pogoda na zaległe przeplewienie rabat


Ty nie masz tych róż? Nawet Louisy? Miałam wrażenie że na forum prawie wszyscy mają Louiskę
Ja nie plewię. Buta na rabaty wcisnąć nie mogę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gardener27 19:33, 27 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Załapałem się na piękne zdjęcia róż
Ewo powiedz mi czy Louise Odier powtarza kwitnienie ? Mam u siebie 3 młode krzaczki które przekwitły Mam przyciąć ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
jolanka 19:37, 27 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Piękności u Ciebie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anda 19:49, 27 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Gardener27 napisał(a)
Załapałem się na piękne zdjęcia róż
Ewo powiedz mi czy Louise Odier powtarza kwitnienie ? Mam u siebie 3 młode krzaczki które przekwitły Mam przyciąć ?


Louisa powtarza kwitnienie. Teraz przycinaj tylko przekwitłej kwiaty. Jak wypuści długie pędy to je zakulkuj lub poprowadź jak najbardziej poziomo. W przyszłym roku na wiosnę wystarczy cięcie kosmetyczne lub tego co zostało przemrożone. Na długich pędach róża wypuści mnóstwo pędów bocznych i będziesz miał szał kwiatów i zapachu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
19:49, 27 cze 2016
Anda napisał(a)


Ty nie masz tych róż? Nawet Louisy? Miałam wrażenie że na forum prawie wszyscy mają Louiskę
Ja nie plewię. Buta na rabaty wcisnąć nie mogę


no nie mam ...nawet nie planuje ich miec ...o taka jestem...choc na LO były zakusy w zeszłym roku ..ale nie nabyłam ...zreszta nie mozna miec wszystkiego ...a jak mi sie znudza te co mam ..albo zima je pokona ...to zawsze mam na co wymienic
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies