Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

MirellaB 21:33, 27 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ewa piękne zdjęcia pięknych róż
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
aga_podlasie 21:37, 27 cze 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Nacieszyłam oczy Twoimi pięknymi różami i zdjęciami. Pozdrawiam
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
Mixtoorka 08:57, 28 cze 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Uwielbiam i w słońcu i w deszczu- zawsze piękne i róże i fotografie Tylko fotografowi to robi różnicę Doceniam poświęcenie

Róże wyglądają fenomenalnie z tymi kropelkami
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
makkasia 11:04, 28 cze 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Anda napisał(a)

Zakupiłam ostatnio właśnie ją chociaż czytałam o niej niezbyt pochlebne opinie - czy rzeczywiście jest taka trudna i nie za bardzo jej się chce?
Na Twoich zdjęciach wygląda fantastycznie
Cudowne zdjęcia jak zwykle, macham
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Anda 11:16, 28 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33553
Katkak napisał(a)
Ewcia ja Cię proszę, Ty już wiecie róż nie pokazuj . Wreszcie zrobilam zdjęcia Jude, potem pokażę. Ja klosowca z nasion wyprodukowałam, no ale na kwiaty muszę rok poczekac . Za to jaka satysfakcja będzie . Buziak .



Oj tam, ja to cienki Bolek jestem jesli chodzi o roze w porownaniu z innymi kolekcjami dziewczyn Jak tylko masz miejsce to sadz kolejne, zwlaszcza pachnace, nie pozalujesz Klosowiec jest super bylinka. Super, ze go "sama zrobilas"
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:16, 28 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33553
MirellaB napisał(a)
Ewa piękne zdjęcia pięknych róż


Dziekuje
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:17, 28 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33553
aga_podlasie napisał(a)
Nacieszyłam oczy Twoimi pięknymi różami i zdjęciami. Pozdrawiam


Ciesze sie, ze Ci sie podobaja
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 11:18, 28 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42125
a jak tam pogoda, roze w deszczu tez piekne ale mimo to sloneczka zycze
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 11:18, 28 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33553
Mixtoorka napisał(a)
Uwielbiam i w słońcu i w deszczu- zawsze piękne i róże i fotografie Tylko fotografowi to robi różnicę Doceniam poświęcenie

Róże wyglądają fenomenalnie z tymi kropelkami


Dzieki Karolka Jednak w bardziej suchych warunkach roze maja ladniejsze kwiaty
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:24, 28 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33553
makkasia napisał(a)

Zakupiłam ostatnio właśnie ją chociaż czytałam o niej niezbyt pochlebne opinie - czy rzeczywiście jest taka trudna i nie za bardzo jej się chce?
Na Twoich zdjęciach wygląda fantastycznie
Cudowne zdjęcia jak zwykle, macham


Hmm, nic niepochlebnego nie moge o niej napisac. No, moze lepiej sadzic od razu ze dwa krzaki obok siebie, bo roza nie buduje ladnego, okraglego krzaczka. Pokroj widac zreszta na zdjeciu. Poza tym i w tym roku i w poprzednich byla zdrowa, pachnaca, kwiaty sie nie zwieszaja. Ladnie powtarza z tego co pamietam. Jest na slonecznym stanowisku. Lubi byc dobrze odzywiona U mnie dostaje jesienia obornik konski, wiosna kompost i wiorki rogowe, a teraz gnojowke z pokrzyw i neem. Jak mi sie przypomni to pryskam jeszcze nawoz dolistny. Wszystkie roze takie papu u mnie maja.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies