Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Makao_J 12:35, 17 lut 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Kolejne cenne informacje różane u Ciebie się przewijają. Jesteś naszym Guru Różanym
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
asiak 12:42, 17 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Skopiuję sobie Twoje rady, dziękuję
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 12:50, 17 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ewuniu, przepraszam, na razie nie zawracaj sobie głowy mną, bo nie wiem na jaki kolor się zdecydować Jak zdecyduję się na kolor, to pozwolę sobie zawrócić Ci głowę Pozdrawiam
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Anda 13:04, 17 lut 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
asiak napisał(a)
Ewuniu, przepraszam, na razie nie zawracaj sobie głowy mną, bo nie wiem na jaki kolor się zdecydować Jak zdecyduję się na kolor, to pozwolę sobie zawrócić Ci głowę Pozdrawiam


Asia, przecież w ogóle nie zawracasz, no coś Ty
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Milka 13:16, 17 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wywalam tę na pniu z donicy, nie wiem tylko gdzie, ale idzie do ziemi, a na jej miejsce dam coś wytrzymalszego, a konkretnie pęcherznicę Diabolo na pniu
Jednak pod ścianą domu planuje inne donice, takie na 1m wielkości i tam dam róże, ale juz nie na pniu, takie bardziej zwieszające, jakie nie wiem, co polecasz?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mira 13:16, 17 lut 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Zapytaj o dziecięcą wprost Danusię - sama jestem ciekawa.
Dzięki za linki wieczór wiec będę spędzać w tych ogrodach a ksiazka hm imieniny mam za tydzien hehe
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Anda 13:26, 17 lut 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Milka napisał(a)
Wywalam tę na pniu z donicy, nie wiem tylko gdzie, ale idzie do ziemi, a na jej miejsce dam coś wytrzymalszego, a konkretnie pęcherznicę Diabolo na pniu
Jednak pod ścianą domu planuje inne donice, takie na 1m wielkości i tam dam róże, ale juz nie na pniu, takie bardziej zwieszające, jakie nie wiem, co polecasz?


Diabolo na pniu, to będzie widok

Do donic to chyba najlepiej austinki, zwłaszcza te starsze są zwisające.
Austin poleca takie do donic
http://www.davidaustinroses.com/de/besondere-pflanzsituationen/blumentopf-co

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
13:39, 17 lut 2017
pędzisz do lata szybko zleci choć ja wyczekuje krokusów ...i tulipanów ...bo tyle nawciskałam jesienią do ziemi i już bym chciała widzieć efekt właściwie to jak sobie przypomnę o tulipanach to mnie skręca bo chciałabym bym widzieć je kwitnące

Milka 13:46, 17 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anda napisał(a)


Diabolo na pniu, to będzie widok

Do donic to chyba najlepiej austinki, zwłaszcza te starsze są zwisające.
Austin poleca takie do donic
http://www.davidaustinroses.com/de/besondere-pflanzsituationen/blumentopf-co


Rany, ale cuda, może po 2 krzaczki wsadzićdzięki Ewo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AsiaK_Z 17:00, 17 lut 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
"Do lata, do lata, do lata piechotą będę szła" teraz, po tak słonecznych zdjeciach, jeszcze bardziej mi się chce ciepełka
Macham
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies