Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje małe wielkie marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe wielkie marzenie

anbu 20:34, 25 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Jeju Alicjo Ty masz już tyyyllle roślin? Szok, pędzisz jak rakieta
____________________
Ania Ogród Ani :)
paulina_ns 20:51, 25 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
alis napisał(a)
Dla Pauliny berberysy Orange Rocket




Dziękuję Alicjo faktycznie Twoje bardziej czerwone? Różowe? Śliczne widzę,że też je skomponowalas z brązowymi trawkami.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
goska 21:08, 25 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Alicja az Ci zazdroszcze tylu pomocnych osob na Twoim forum
____________________
gosia
alis 22:09, 25 kwi 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
anbu napisał(a)
Jeju Alicjo Ty masz już tyyyllle roślin? Szok, pędzisz jak rakieta


Aneczko, wszystko jak widzisz czeka na sadzenie, czasu brak a i pogoda nie rozpieszcza, a w dodatku jakaś niemoc mnie dopadła
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 22:30, 25 kwi 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Paulinko, takie bardziej wybarwione powiedziałabym, różowo czerwone jakby.
Bardzo szybko startują na wiosnę, co prawda był to czysty przypadek z tymi berberysami, ale spodobały mi się bardzo że dokupiłam teraz jeszcze 3

Póki co robię przymiarki na rabacie, miejsca dużo nie mam, więc nie poszaleję, docelowo berberysy mają być połączone z miskantem ML i różowymi/czerwonymi jeżówkami (jak wyjdą, bo jak na razie ani widu, ani słychu). Widziałam takie zestawienie gdzieś tutaj na forum i bardzo przypadło mi do gustu.

____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Mira104 08:08, 26 kwi 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Bardzo ładne rośliny kupiłaś widać, że sadzonki duże zdrowe. Berberys cudowny.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
paulina_ns 08:13, 26 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
alis napisał(a)
Paulinko, takie bardziej wybarwione powiedziałabym, różowo czerwone jakby.
Bardzo szybko startują na wiosnę, co prawda był to czysty przypadek z tymi berberysami, ale spodobały mi się bardzo że dokupiłam teraz jeszcze 3

Póki co robię przymiarki na rabacie, miejsca dużo nie mam, więc nie poszaleję, docelowo berberysy mają być połączone z miskantem ML i różowymi/czerwonymi jeżówkami (jak wyjdą, bo jak na razie ani widu, ani słychu). Widziałam takie zestawienie gdzieś tutaj na forum i bardzo przypadło mi do gustu.



Widzę,że mamy bardzo podobny gust, bo moje będą zestawione z grackami, a przed nimi mam posadzone na jesień różowe jeżówki . Ja takiego zestawienia tutaj nie widziałam, a chętnie bym zobaczyła, bo zdałam się na intuicję, że wszystko będzie do siebie pasowało
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
alis 08:53, 26 kwi 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
paulina_ns napisał(a)


Widzę,że mamy bardzo podobny gust, bo moje będą zestawione z grackami, a przed nimi mam posadzone na jesień różowe jeżówki . Ja takiego zestawienia tutaj nie widziałam, a chętnie bym zobaczyła, bo zdałam się na intuicję, że wszystko będzie do siebie pasowało


Paulinko, proszę bardzo, sama Szefowa takie proponuje
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3754-umiejetne-zestawianie-roslin-czyli-co-z-czym-pasuje?page=2

jest jeszcze zestawienie miskantów z berberysami w Ogródku Iwony

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3754-umiejetne-zestawianie-roslin-czyli-co-z-czym-pasuje?page=6

____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
paulina_ns 08:59, 26 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
alis napisał(a)


Paulinko, proszę bardzo, sama Szefowa takie proponuje
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3754-umiejetne-zestawianie-roslin-czyli-co-z-czym-pasuje?page=2

jest jeszcze zestawienie miskantów z berberysami w Ogródku Iwony

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3754-umiejetne-zestawianie-roslin-czyli-co-z-czym-pasuje?page=6



Dziękuję Alicjo, jesteś mega!! i nawet Iwonka ma dokładnie takie zestawienie jak moje i widzę,że intuicja mnie nie zawiodła, a jednak parę lat tutaj coś daje
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
anbu 14:39, 26 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Niemoc Cie dopadła? Zaraz poczarujemy i niemoc pójdzie precz
Pogoda rzeczywiście dołuje u nas strasznie zimno
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies