Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

Agania 15:25, 27 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Sebek napisał(a)
Widzę, że dyskusja na temat zamiokulkasa trwa w najlepsze. Jakbym miał kolejny raz go kupować to z pewnością wybrałbym sansewiery. Ich cena jest podobna /pieruńsko drogie/, ale przynajmniej rosną pionowo W domu mam i chwalę sobie

Wolę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Basilikum 18:29, 27 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Sebku mam nadzieje, ze wybaczysz, ze ja tak pozno z fotkami przybiegam. W niedoczsie jestem strasznym.

Bardzo bardzo bylo mi milo Cie poznac. Wspanialy facet jestes
szkoda, ze tak szybko ale mysle, ze mimo odleglosci to nie nasze ostatnie spotkanie. Nie zwrocilam uwagi na kropeczki na koszuli ale teraz widze, ze niebieski byl tago dnia w modzie


Miny strzelalam jak nie wiem, bo ostatnio cos mi sie z oczami porobilo i na wszystkich fotkach mam zamkniete oczy, wiec na tej nie


Irena mowi "no chodz do kacika niebieskiego zrobimy sobie zdjecie" a Waligora pokazuje hortki "patrz ta z tylu po lewej jaka biala"


"ta sama z patykow wyczarowalam" mowi wrozka Irena
i zebyscie nie mysleli, ze irenka ma takie wysokie ramiona to ja sie tam z tylu schowalam ale mi sie calkiem nie udalo
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
UlaB 21:05, 27 sie 2016

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Sebek napisał(a)
Widzę, że dyskusja na temat zamiokulkasa trwa w najlepsze. Jakbym miał kolejny raz go kupować to z pewnością wybrałbym sansewiery. Ich cena jest podobna /pieruńsko drogie/, ale przynajmniej rosną pionowo W domu mam i chwalę sobie


no to zdementuje ten pion - wszystko do czasu
Jedna z moich sansewierii jest wyhodowana z kawałka listka uciętego w pracy - o ile mnie pamiec nie myli jakies 15 lat temu Tak czy siak najdłuzszy lisc jest ciutke wyzszy niz ja czyli ma ok. 170-175 cm i za chiny nie chce sie trzymac w pionie - wyginał się po łuku niemal od poczatku. Reszta w miare trzyma pion, ale oczywiście z racji wzrostu cała roslina stoi w ryzach (podpory, w tym roku sa to te zielone pierścienie na wspolnym stelażu).
Pozostałe - mniejsze - owszem, w pionie
Za żadną nie zapłaciłam wiecej niż 10 zł, większość właściwie to "dostane" zaszczepki. Drogie to chyba wielkie egzemplarze? Wyleczyłam sie z kupowanai wielkich roślin
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
malgorzata_s... 21:09, 27 sie 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Sebek fajnie Cię widzieć to tu to tam Działasz wyjazdowo widzęCmokam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Sebek 23:06, 27 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Agata - albo ja dziś już jestem zmęczony (a jestem ) albo chciałaś zacytować ten post niżej? Tak czy inaczej... pozdrawiam Cię serdecznie

Iza - mi również było bardzo miło Irenka miała ze mną niespodziankę, a ja z Wami

Ula - ja kupiłem te niskie sansewiery, a gęste - może stąd ta cena? Takie giganty też kojarzę i wiesz co? Z moją ręką do domowych to się na pewno nie uda

Gosia - jutro znowu wybywam po pracy na spotkanie W sensie obiad i plewienie, ponoć Buszuj po forum za fotami
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
UlaB 23:50, 27 sie 2016

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
czyli nadal niecierpliwy - a niby ogrodnik


podlewaj raz na 2-3 tygodnie to się uda
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Madzenka 10:46, 28 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
To ja czekam na foty. Mam nadzieje ze 24-25.09 nie pracujesz!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Moniq 12:11, 28 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Sebek, super błogosławiony miedzy niwiastami
To o tej koszuli pół forum pisało?
____________________
beskidzkie marzenie
Sebek 13:46, 28 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
UlaB napisał(a)
czyli nadal niecierpliwy - a niby ogrodnik


podlewaj raz na 2-3 tygodnie to się uda


Mówisz? Ja ich nie podlalem od posadzenia w marcu zeszłego roku Babcia z Mamą dbają
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 13:47, 28 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)
To ja czekam na foty. Mam nadzieje ze 24-25.09 nie pracujesz!


Miałem być w pracy Ale na niedziele wywalczyłem wolne Także... raczej się widzimy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies