Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-)

beata_m 18:38, 02 cze 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
kasja83 napisał(a)
Prezent na dzień Matki dotarł.Sadzonki bez wypasu,ale cierpliwie będę czekać aż podrosną.


śliczne ja sobie też od dzieci kupiłam ... szałwie rosa to pewnie ta choroba ogrodowiskowa
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Kasia_CS 22:01, 02 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasiu, odpowiedziałam u siebie o orliku, ale w sumie dlaczego nie u Ciebie

Ta odmiana to orlik winky blue white double

Na czym gra Twoje dziecię? Naszego synka planujemy dac do muzycznej, bo obydwoje skończyliśmy. ciekawa jestem jak to teraz wygląda

A wątek zaznaczam, bo chyba nie było mnie u Ciebie za bardzo, a spodobało mi się
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
kasja83 21:08, 03 cze 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
eee_taam napisał(a)


na wycieczce byłam ...teraz to juz w wiekszości na wycieczki jeżdze ogród zaopchany mam ...choc cos tam napewno jeszcze sie zmieści ...ale własnie tego czegos szukam ...jak to spotkam to ci powiem

Oj to musisz mieć silną wolę,jak wszędzie pokusa
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 21:09, 03 cze 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Makusia napisał(a)
Te nożyczki...może ktoś podrzucił...wiesz- jest tyle zawistnych ludzi
Nie wyciągaj zbyt pochopnych wniosków

Dziś dostałam piękny bukiet rumianków z korzeniami od winowajcy...już nie pamiętam szkody
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 21:09, 03 cze 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
abiko napisał(a)


Do której szkoły chodzi, może Cię mijam

Oświęcim,jedną muzyczną tu mamy.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 21:11, 03 cze 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
beata_m napisał(a)


śliczne ja sobie też od dzieci kupiłam ... szałwie rosa to pewnie ta choroba ogrodowiskowa

A ja aż ręcami zacieram...sama prezent sobie zrobiłam.W przyszłym tygodniu zaczynam obsadę wykuszowej.Idą do mnie świdośliwy,lawenda,szałwia,perowskia
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 21:13, 03 cze 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kasia_CS napisał(a)
Kasiu, odpowiedziałam u siebie o orliku, ale w sumie dlaczego nie u Ciebie

Ta odmiana to orlik winky blue white double

Na czym gra Twoje dziecię? Naszego synka planujemy dac do muzycznej, bo obydwoje skończyliśmy. ciekawa jestem jak to teraz wygląda

A wątek zaznaczam, bo chyba nie było mnie u Ciebie za bardzo, a spodobało mi się

Moje dziecię gra na perkusji i ksylofonie.
Talent ma po moim tacie, który gra na kilku instrumentach.Ja jestem głucha jak pień.
A wątku rozgość się wygodnie... niewiele się tu dzieje,ale jaką kawę możemy wypić
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 21:14, 03 cze 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Tralalala...jutro pędzimy śledzić smoki do KrakowaTakże mopsing pełną parą w ten weekend.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
21:20, 03 cze 2017
kasja83 napisał(a)
Tralalala...jutro pędzimy śledzić smoki do KrakowaTakże mopsing pełną parą w ten weekend.


ciekawe czy spotkasz kogos z forum ...bo chyba mocna grupa tam bedzie ale na spotkanie kolezanek forumowych to raczej nie jest dobre miejsce ..bo trzeba dzieci pilnować w tym tłumie .....ale polecam smoki ...sama chodziłam ...zawsze mi sie podobało

kasja83 21:25, 03 cze 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
eee_taam napisał(a)


ciekawe czy spotkasz kogos z forum ...bo chyba mocna grupa tam bedzie ale na spotkanie kolezanek forumowych to raczej nie jest dobre miejsce ..bo trzeba dzieci pilnować w tym tłumie .....ale polecam smoki ...sama chodziłam ...zawsze mi sie podobało

No Gosię Malkul napewno
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies