Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

gobasia 13:26, 30 lis 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
O masz!! a ta o wiośnie już marzy ...ale nasion pokaż co kupiłaś ,jakieś nowości są?
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
eVka 15:37, 30 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wendy79 napisał(a)
Własnie odebrałam, obietnica wiosny i lata


WIOSNO PRZEGOŃ ZIMĘ!!! czuję zapach tych saszetek, one tak specyficznie pachną... no wiosną pachną. Co kupiłaś?
____________________
bleebla 18:41, 30 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Niezły arsenał Co z warzyw?
____________________
Aga - Mała eLeczka
mira 23:38, 30 lis 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Padnę , zamówiłaś już nasiona ????
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Wendy79 08:55, 01 gru 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
U mnie tradycyjnie, zakupy nasionkowe pod koniec roku. Zestaw kwiatów jednorocznych na bukiety ( nowy projekt - więcej kwiatów do wazonu) i kilka bylin na ognistą. Heliotrop bardzo spodobał mi się na różance, więc powtórzę go i w przyszłym roku.





Nie byłoby mojego ogrodu bez warzyw. Dokupiłam więc nasiona, które już mi się skończyły lub wiem, że mam ich za mało. Nauczona dwuletnim doświadczeniem, że z przerywaniem korzeniowych u mnie na bakier, zaopatrzyłam się w marchew i pietruszkę na taśmach.

Do zakupienia pozostały nasiona pomidorów. Mam kilku faworytów, reszta znowu będzie eksperyment.

____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Monia81 09:14, 01 gru 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Powiało wiosną w ten zimowy dzień, piękne zakupy nasionkowe pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
gobasia 10:39, 01 gru 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Wendy79 napisał(a)


Nauczona dwuletnim doświadczeniem, że z pikowaniem korzeniowych u mnie na bakier, zaopatrzyłam się w marchew i pietruszkę na taśmach.

Do zakupienia pozostały nasiona pomidorów. Mam kilku faworytów, reszta znowu będzie eksperyment.


Agnieszko a czemu Ty pikujesz marchew i pietruszkę? czy miałaś na myśli przerywanie?

pomidory...też eksperymentuję z odmianami i kolorami...które wytypowałaś a z którymi się pożegnałaś?
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
AgataP 10:40, 01 gru 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
U mnie tradycyjnie, zakupy nasionkowe pod koniec roku. Zestaw kwiatów jednorocznych na bukiety ( nowy projekt - więcej kwiatów do wazonu) i kilka bylin na ognistą. Heliotrop bardzo spodobał mi się na różance, więc powtórzę go i w przyszłym roku.


Nie byłoby mojego ogrodu bez warzyw. Dokupiłam więc nasiona, które już mi się skończyły lub wiem, że mam ich za mało. Nauczona dwuletnim doświadczeniem, że z pikowaniem korzeniowych u mnie na bakier, zaopatrzyłam się w marchew i pietruszkę na taśmach.

Do zakupienia pozostały nasiona pomidorów. Mam kilku faworytów, reszta znowu będzie eksperyment.



Aga masz sprawdzoną fasolkę na suche ziarno? Widzę że przekrój przez warzywa olbrzymi, ja nawet nie zabrała się za plany na przyszły rok....
Jakich masz faworytów jeśli chodzi o pomidory? U mnie malinowy kapturek się sprawdził w tym roku...
____________________
Z Pszenicznej...
sylwia_slomc... 11:07, 01 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82341
Hohoho kobieto ładnie już w nasionka się zaopatrzyłaś , ależ będzie szaleństwo kolorów i zapachów
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wendy79 11:16, 01 gru 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
gobasia napisał(a)


Basiu, oczywiście o przerywanie mi chodziło

Z pomidorów na pewno Black Cherry - koktajlowy,już będzie trzeci sezon, czyli od początku ogrodu warzywnego, Malachitowa Szkatułka, Orange Russian, Black from Tula. Byś może Kmicic. Reszta do eksperymentów. Muszę się rozejrzeć po forum kto co jeszcze poleca. Ogólnie jednak nie mogę się doczekać, kiedy dorobię się jakiejś najmniejszej nawet szklarni.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies