Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie

olga80 10:29, 24 sie 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
cudowne róże, mogłabym tak cały dzień się gapić i pewnie nie potrafiłabym wybrać tej jedynej.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
kasja83 11:23, 24 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Anabell napisał(a)


Komunikuję są w auchan prawie wszystkie trawki w cenie 15 zł. w dużych doniczkach i z podanymi odmianami.
Jak dam radę to jeszcze u siebie wstawię.

Cudowne różyczki pokazałaś ach kolorki


OOOO to ja nie wiedziałam, ze Auchan takim czymś handluje.U mnie oczywiście nie ma Auchan...
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
ren133 11:26, 24 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
anna_t napisał(a)

jednego ale dużego zeby podzielić. u jakiej naszej Pani?tej koło Nikity?


Tak
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Sebek 11:54, 24 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przecudne te purpury
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ag_zie 13:01, 24 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Fajne te Twoje różyczki
Kupiłaś coś?
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
iwka 13:03, 24 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kasia dzisiaj dopiero dostałam odpowiedź w sprawie tej reklamacji, nawet nie czytałam tego bełkotu, wpadła mi tylko w oczy kwota jaką mi zwrócą za opóźnienie w doręczeniu paczki. Całe 1,20 dostanę
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
13:25, 24 sie 2016
Kasya napisał(a)


szekspir ladnie kwitnie, ladnie pachnie ale ma tak wadę ze jego kwiaty sa na dlugivj cienkich ogonkach i jak pada deszcz to pelne kwiaty robia sie ciezkie i latwo sie wylamują

heidi pasuje do old port...bo to ten sam kolor

ale pasuje rowniez wg mnie do chlodnych rozowych bo jej kolor tojest taki mocny roz z odcieniem fioletu

minerwa w sumie tez moze pasowac do heidi albo lavender



do Wiliego mam objemki z drutu ...i to mnie w nim wkurza patrzy zwykle w ziemie Geothe kolor podobny pokrój sztywny kwiaty duże krzak wysoki

minerva bedzie pasowac do lawendowych wszystkich a do heidi to nie wiem ..mam ja na drugim końcu ogrodu ..niby kolory zblizone ...ale moga sie obok siebie kłócić. trzeba by porównac kwiatki

zoja 13:25, 24 sie 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Kasya napisał(a)


nie zapomnij okopczykowac dobrze, tak na 20 cm


będziesz musiała na mnie krzyknąć jak będzie na to pora - na pewno zapomnę sama z siebie
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
_Martini_ 13:30, 24 sie 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
eee_taam napisał(a)


do Wiliego mam objemki z drutu ...i to mnie w nim wkurza patrzy zwykle w ziemie Geothe kolor podobny pokrój sztywny kwiaty duże krzak wysoki

minerva bedzie pasowac do lawendowych wszystkich a do heidi to nie wiem ..mam ja na drugim końcu ogrodu ..niby kolory zblizone ...ale moga sie obok siebie kłócić. trzeba by porównac kwiatki


Poddaję się! Nie ogarniam. Nakupuję co mi się podoba i będę sadzić. A potem przesadzać, jak mi nie zgrają kolory. To będzie chyba najlepsze wyjście. Nawet gdybym wszystko teraz starannie zaplanowała wg. Waszych porad, to pewnie i tak wyskoczy coś niespodziewanego i będzie trzeba roszady na rabacie robić. Ale przy czytaniu zostaję, miła lektura
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Kasya 14:06, 24 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42163
olga80 napisał(a)
cudowne róże, mogłabym tak cały dzień się gapić i pewnie nie potrafiłabym wybrać tej jedynej.


trzeba sadzic wszystkie ktore sie podobaja
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies