Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To będzie zaczarowany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

To będzie zaczarowany ogród

kaisog1 09:33, 16 cze 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kasia przypołudniki są prześliczne jednak mają wadę..... w pochmurne dni zamykają się.... i nie stanowią ozdoby
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
anula_wn 09:45, 16 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
greglis napisał(a)

Jak pokazałaś te donice to od razu nasunęła mi się moja ulubiona hostowa inspiracja. Nawet kupiłam i zasadziłam już te hosty w tymczasowch donicach póki nie urosną. Ty potrzebujesz czegoś na słońce, ale może kiedyś Ci się przyda.
Ja szukałam właśnie takich donic do host.

Wow caly ten zakatek poproszę, razem z lustrem piekny zestaw



pięknie !
lustra to jednak magia
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 09:48, 16 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
natasha napisał(a)

New Dawn mam posadzony przy pergoli razem z White Dawn, mam nadzieję za kilka lat na parasol rożany Wszystkie róże kupuję w www.rosarium.com.pl i jestem bardzo zadowolona z ich obsługi


Również polecam Na dodatek jest położone zaledwie 7 km ode mnie Warto tam jechać osobiście, przepiękne miejsce nie tylko jak kwitnie. Taka cudna poniemiecka osada


super namiar, dziękuję przy okazji się załapałam na info
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 09:59, 16 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
greglis napisał(a)
Wklejam jeszcze kilka widoków aczkolwiek sytuacja zmienia sie cały czas wlasnie robia mi wreszczie taras i już nie mogę sie doczekać, dwa lata na betonie i nowa ławeczka też przybyla ale musze jeszcze ja pomalować



nie mogę sie nacieszyć moimi kostkami bukszpanowymi

i RH wreszcie znalazł swoje miejsce

kanciki aż milo patrzeć




pięknie
to Aniłek ma jak w niebie
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Lidka 10:14, 16 cze 2011

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211
greglis napisał(a)
Kochani, muszę obsadzić 2 donice ( jednakowo) donice mają ok 60 cm wys i będą staly na tarasie co oznacza slońce od 11 do 21. Zupelnie nie mam pomyslu a przcież nie wsadzę tam pelargonii


A dlaczego nie pelargonie? Są super wytrzymałe na słońcu.Są odmiany w kolorach pastelowych...
Kocanki jak najbardziej polecam jako dodatek (te o srebrnych listkach),są nie do zdarcia i ładnie się przewieszają.Jeśli nie lubisz pelargonii to pomyślałam o połączeniu heliotropu (cudny zapach) z kocanką .

Często tu zaglądam i muszę powiedzieć,że Twój ogród staje się coraz bardziej zaczarowany.
____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
Ana 10:18, 16 cze 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Ja też mam pelargonie z kocanka i bardzo ładnie razem wygladaja (u mnie w skrzyniach), a heliotrop mam z petunia - ale nie wytrzymuje palącego slońca i już przekwita
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
greglis 10:49, 16 cze 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
ja pelargonie lubie bardzo , mam obsadzoną nimi balię ale one sa takie troche sielskie a ja potrzebuje na taras coś eliganckiego do taras wyszedł tak troszkę pałacowo troche jak z naszych miejscowości zdrojowych klimaty pijalni wód w Kudowie
____________________
To będzie zaczarowany ogród
myszorek 10:55, 16 cze 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
no to duze begonie
____________________
ogród zmyślony
EwaG 11:59, 16 cze 2011


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
To palmy lub agawy. Albo drzewka pomarańczowe. Lub laurowiśnie szzcepione na pniu)
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
myszorek 12:04, 16 cze 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
No właśnie, a co sie stało z Twoją wielką jukką?
____________________
ogród zmyślony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies