Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To będzie zaczarowany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

To będzie zaczarowany ogród

ell 19:14, 26 cze 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
greglis napisał(a)
O , to ja bardzo poproszę o zdjęcia, bo nie wiem na jaki kolor się zdecydować. bardzo podoba mi sie ten amarantowy ale kolorystycznie nie bardzo pasuje mi do ogrodu. Z drugiej strony może taki akcent będzie dobrze wygladał. I poproszę o opowieści o nich. jak dlugo już go macie, jak mocno się rozrasta bardzo, bardzo prosze


Kasiu przepraszam, że tak długo nie pokazywałam zdjęcia, ale chciałam zaczekać, aż drugi kolor zakwitnie. I co ? I niespodzianka. Myślałam, że mam dwa kolory o podobnych kwiatach , a tu klops. Jeden jest pełny. Rosną u mnie trzeci rok. Tyle tylko, że ten blado różowy kwitnie cały czas a ten drugi różowy zakwitł po raz pierwszy. Na następny sezon będą już w dwóch różnych donicach.

____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
greglis 23:10, 26 cze 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
ell bardzo dziękuję za zdjęcie, miedzyczasie kupiłam amarantowy, relacja za chwilkę
____________________
To będzie zaczarowany ogród
greglis 23:15, 26 cze 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Dlugi weekend odszedl w zapomnienjie ale udalo mi sie w jego czasie zrobic kilka nowych zdjęc okołodomowych
najpierw front z wejściem, z plytkami na schodach wreszcie





i obiecany taras



i okolice tarasu


____________________
To będzie zaczarowany ogród
MarzenaR 23:48, 26 cze 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 80
przepięknie! romantycznie i baaardzo elegancko (jak całość zresztą), brak przeładowania i dbałość o szczegóły, po prostu cudnie.....
____________________
monteverde 00:28, 27 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
było by dziwne, aby projektantka nie zaprojektowała czegoś gustownego z wyczuciem stylu, brawo Greglis, a można prosić ten amarancik z bliska?)))
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ana 09:09, 27 cze 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
wow, bardzo stylowo i ze smakiem i tak...czysto!!! Nieskazitelnie wręcz
Kwiaty dobrałaś przepiękne
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Sebek 09:36, 27 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przepięknie masz Kasiu wszystko zrobione
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
bogumila 10:09, 27 cze 2011


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Czaruj nas swoimi przepięknymi zdjęciami..Ty nie fotografujesz -ale malujesz swoje obrazy aparatem.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
inya 11:44, 27 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Piękny tarasik wyszedł Mistrzowsko Aż chce się przysiąść i przez chwilę poczuć tak... tuż nad ziemią
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
greglis 16:32, 27 cze 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Naszym drugim ulubinym miejscem jest pergola, praktycznie tem toczy sie nasze ogrodowe życie rodzinno- towarzyskie. Jest tam przyjemny cień albo z parasola lub po godz16 z wiązów





cale wyposażenie kolo pergoli jest made in IKEA, tylko stolik i krzeselka przeszły malą matamorfozę

tu pergolka z drugiej strony

a tu psica, wielce zadowolona z siedzenia na poduszkach




____________________
To będzie zaczarowany ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies