Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

Margarete 20:36, 15 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Piękną masz daturę , też taką kiedys miałam ale zlikwidowałam bo noszenie z domu i do domu było uciążliwe a i zima straszyla swoim wyglądem .Sumak śliczny fajnie tak miec że dodaje koloru a nie jest uciażliwy.Pozdrówka.

Ja też z tego samego powodu z niej zrezygnowałam. Kiedyś nosił i wynosił te donice mąż, potem syn a teraz nie ma chętnych a ja sama nie daję im rady, choć lubiłam ich zapach i wygląd na tarasie. Teraz stawiam na rośliny mniej problematyczne. Zrezygnowałam też z roślin które trzeba wykopywać na zimę- nie mam już całkiem, grafiki, kanny kto cudnych ale kłopotliwych roślin.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:40, 15 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Agata jak ja się ucieszyłam że się odezwałaś
Martwiłam się o ciebie, naprawdę i miałam dzwonić. Chyba myślami cię ściągnęłam

Ogród w jesiennej odsłonie piękny i taki obfity. A psie oczy twojej suni przekochane.

Za rozstrzygnięcia i decyzję życiowe trzymam mocno kciuki. Że wszystkimi dasz radę! Kto jak nie ty !?!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
mikina34 08:12, 16 paź 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
No nareszcie zguba się znalazła Miło Cię widzieć Oby w duszy było tak kolorowo jak w ogrodzie, życzę Ci tego z całego serca.
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Anda 08:20, 16 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Warzywnik masz boski, tyle malin
Bylinowa w jesiennej odsłonie świetnie się prezentuje. Rozchodniki cudowne. Pięknie się ogród przebarwia

Trzymam kciuki i życzę, aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AgataP 09:17, 16 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Bogdzia napisał(a)
Piękną masz daturę , też taką kiedys miałam ale zlikwidowałam bo noszenie z domu i do domu było uciążliwe a i zima straszyla swoim wyglądem .Sumak śliczny fajnie tak miec że dodaje koloru a nie jest uciażliwy.Pozdrówka.


Nie mam zamiaru jej zimować. Traktuję ją jako jednoroczną.

Mama może podejmie się próby przechowania uciętej sadzonki - coś jak dalie w piasku lub w trocinach. Zobaczymy, jak się nie uda to płakać nie będę. Sadzonki były w Aldi po 5 zł
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:23, 16 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margarete napisał(a)
Agata jak ja się ucieszyłam że się odezwałaś
Martwiłam się o ciebie, naprawdę i miałam dzwonić. Chyba myślami cię ściągnęłam

Ogród w jesiennej odsłonie piękny i taki obfity. A psie oczy twojej suni przekochane.

Za rozstrzygnięcia i decyzję życiowe trzymam mocno kciuki. Że wszystkimi dasz radę! Kto jak nie ty !?!


Jestem Małgoś i byłam cały czas, ale nie miałam sił i chęci.
Powoli wprowadzam zmiany w życiu więc niedługo wyjdę może z marazmu...

Suńka kocha wszystkich i cały świat - przyjedziesz kiedyś to sama się przekonasz...
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:24, 16 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
mikina34 napisał(a)
No nareszcie zguba się znalazła Miło Cię widzieć Oby w duszy było tak kolorowo jak w ogrodzie, życzę Ci tego z całego serca.


Monik znalazłam się

Ogród faktycznie kolorowy, ale widząc prognozy pogody będę zmierzać ku wycinaniu bylin chyba...
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:26, 16 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Anda napisał(a)
Warzywnik masz boski, tyle malin
Bylinowa w jesiennej odsłonie świetnie się prezentuje. Rozchodniki cudowne. Pięknie się ogród przebarwia

Trzymam kciuki i życzę, aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli



Ewcia, maliny boskie są. To ich drugi rok i codziennie od lipca jadłam maliny, w sierpniu można by mówić już o przeżarciu ale co tam jak na wadze mniej. Więc chyba zdrowo tak się przejadać

W warzywniku jestem zakochana, moja Mama jak tylko przyjedzie to tam leci sprawdzić wszystko. W przyszłym roku będzie jeszcze ładniej, bo etap urządzania zakończony. Zostało mi jeszcze podlewanie w nim zainstalować i dbać o wszystko.
____________________
Z Pszenicznej...
Kasya 09:46, 16 paź 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42198
AgataP napisał(a)


Nie mam zamiaru jej zimować. Traktuję ją jako jednoroczną.

Mama może podejmie się próby przechowania uciętej sadzonki - coś jak dalie w piasku lub w trocinach. Zobaczymy, jak się nie uda to płakać nie będę. Sadzonki były w Aldi po 5 zł

Ja tez w tym roku chyba wywalę
Zimuje juz 3 lata a piekna u mnie nie jest
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Monia81 14:05, 16 paź 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Agatko cudne jesienne kadry rabata jesienna cudnie się zagęściła, nabrała masy u mnie warzywnik już posprzątany, przymrozek już parokrotnie przeszedł, teraz jeszcze maliny przesadzam, bo zmiany będą w przyszłym sezonie, zmniejszam sobie obszar działań buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies