Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 21:18, 19 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Też cieszyły mnie ostatnie ciepłe dni. Dziś już mgła i pochmurno.
Szarobrodek suchy. Nie pomogło mu to lato.



____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 21:21, 19 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Ostatnie chwile roślin na rabacie bylinowej. Jutro sekator pójdzie w ruch.




Trzmielona jeszcze trzyma liście, buszuje w niej namiętnie para rudzikow


____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 21:22, 19 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
I takie tam




____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 21:24, 19 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
No i zakisilam już 10kg kapusty. Pycha będzie

e
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 21:27, 19 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Bogdzia napisał(a)
Nie wiedziałam ze szarobrudek taki ładny, kwitnacego nie widziałam a przed kwitnieniem liscie wydawały mi się za szerokie.Szkoda tej datury , moze masz gdzie przechowac?Zawsze jestem na bieżąco , zagladam nawet jak Cię nie było.


Nie żałuję. Mama będzie próbować ją przechować. Jak się uda to dobrze, jak nie to trudno. Posadze coś innego. Wiem Bozenko, że martwisz. Wszystko będzie tak jak ma być....niedługo się zobaczymy.
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 21:29, 19 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Kasya napisał(a)
A mój szarobrodek juz suchy


Moj też, widzisz na zdjęciu
Czekamy do wiosny, nawet cebowych nie sadzilam. Tylko paczke krokusow, bo mama kupila i kilka cebulek przebisniegow. Zobaczymy co wyjdzie z ziemi
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 21:31, 19 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
popcorn napisał(a)
buziaki, miłego weekendu!


Będzie miły. Jutro idę do ogrodu. W niedzielę pieczemy z mlodym pizze potem szarlotke i idę na gminne glosowanie
____________________
Z Pszenicznej...
Gruszka_na_w... 22:07, 19 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
AgataP napisał(a)


Będzie miły. Jutro idę do ogrodu. W niedzielę pieczemy z mlodym pizze potem szarlotke i idę na gminne glosowanie


Podziwiam samodzielne kiszenie kapusty. U mnie brak beczki i miejsca na jej postawienie.
Głosować to powinni na Ciebie. Jesteś idealnym gospodarzem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
paniprzyroda 09:50, 20 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Twoje rabaty zachwycają o każdej porze roku. Zakisiłam beczkę ogórków, pewnie i kapusta mnie czeka, jak co roku. Jak ją kisisz w takich małych ilościach?
U nas pada, nici z ogrodu dzisiaj.
____________________
Dwa ogrody
AgataP 14:45, 20 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
paniprzyroda napisał(a)
Twoje rabaty zachwycają o każdej porze roku. Zakisiłam beczkę ogórków, pewnie i kapusta mnie czeka, jak co roku. Jak ją kisisz w takich małych ilościach?
U nas pada, nici z ogrodu dzisiaj.


Mama mi kupila wiaderko takie 7,5l chyba. Wymieszalam najpierw kapuste z sola i marchewka, potem dobrze zostala przemieszana. A jak puściła sok to upchnelysmy do wiaderka docelowego. Docisnieta talerzem i obciazona stoi w przedpokoju. Będę kontrolowac proces kisniecia, jak skonczy to wyniose do chlodnej spizarni.
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies