Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony Punkt - ogród Finki

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony Punkt - ogród Finki

finka 09:34, 20 lip 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
i jeszcze takie tam....mój aparat tego nie potrafi, za to telefon tak



____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
alinak 09:40, 20 lip 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Marta ty też przed kompem ??? . toż to zboczenie że my nie na tarasie tylko tu . zmykam na zakupy i na kawkę na taras . miłego dnia
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
finka 09:45, 20 lip 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
ja przed kompem bo w pracy jestem, w ogrodzie to ja robię po pracy, dla odstresowania... a kawka by się przydała, tylko jak załatwię hurtowników to będzie...musowo
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Krys 10:03, 20 lip 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Marta ,ale piekne widoki pokazujesz
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
agata_chrosc... 10:05, 20 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
finka napisał(a)



A właściwie to dopytam - a ile tego tam rośnie? Inymi słowy ile cebulek (bo to chyba cebulki?) mam kupić, żeby taka kępa powstała? Zjawiskowa!


kępa ma 4 lata - posadziłam 50 cebulek czyli całe opakowanie, ale nie martw się te cebulki nie są drogie. Jutro sprawdzę w cenniku jaka będzie cena w tym sezonie cebulkowym (czyt.jesiennym). Teraz jest ich z pewnością więcej bo każda cebulka wydała cebulki potomne. Aha, cebule tego czosnku są drobne, a nie takie duże jak u czosnków kwitnących na przełomie kwietnia i maja.



No jak to przyjemnie z fachowcem porozmawiać! Dzięki za szczegółowe info. Jak byś już coś wiedziała o tej cenie to daj znać,pls


Cebulki w tym roku będą kosztować ca. 26-28 zł za 100 szt.


No to pięknie! Kupuję!
____________________
ogród w Holandi
noemi 10:12, 20 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
finka napisał(a)
i jeszcze takie tam....mój aparat tego nie potrafi, za to telefon tak





Ślicznie Kanciki mistrzostwo!!!
____________________
ogród magdalenka
betysia 10:32, 20 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Witam sie serdecznie z wlascicielka tego niebianskiego zakatka!!!!
92 stronki...no nie dalam rady wszystkiego ale co chwilke po kilka ...i prawie finisz
tak czy owak jestem zauroczona terenem! przestrzen piekna ale jak cudnie zagospodarowana!!!!!
zdjecia, rabaty jak z pisma ogrodniczego i to wcale nie kurtuazja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gratuluje i podziwiam, oj ile pracy, wyobrazni tam trzeba bylo...!!!!!
pozdrawiam cieplutko
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Enya73 12:09, 20 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
finka napisał(a)
to już uzależnienie english edges

jak tylko wyschnie trawa idę kosić i przycinać....tymczasem kawa i inne uzależnienie...ogrodowisko





na pierwszym zdjęciu jeszcze nie przycięte - te są z 10 lipca


Marto, zjawiskowy masz ogród Wspaniałe kompozycje.Uwielbiam takie naturalistyczne założenia
Jestem na forum nowa i tak powoli mnie wciągnęło w to wspaniałe Ogrodowisko z pięknymi ogrodami i fajnymi, ciekawymi ludźmi.
Jak będę jesienią jechała w Twoje strony, to odwiedzę Twoją szkółkę i mam nadzieję, że będę mogła zobaczyć ten niesamowity ogród na żywo Dziś po pracy jadę do Prudnika, gdzie mam rodzinkę, czy to daleko od Ciebie? Może nas nie puszczą dziś z powrotem do domku i zostaniemy do jutra
Pozdrawiam
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Matka 22:22, 20 lip 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Marta, jak sobie teraz pomyślę, ze Ty takie kanciki pociachałaś to mogłam wręczyć Tobie mój szpadelek to zrobiłabyś i u mnie takie sprytne, co?a teraz aż się zarumieniłąm na widok Twoich i moich...nędznych
____________________
U Matki
Dzidka 22:35, 20 lip 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
finka napisał(a)





kępa ma 4 lata - posadziłam 50 cebulek czyli całe opakowanie,



I to jest ta dobra wiadomość.
Wiadomo co będę poszukiwać.



____________________
Dzidka - To właśnie tu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies