Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

paulina_ns 07:01, 31 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Czosnki piękne koniecznie muszę się w nie zaopatrzyć, ładny kolor mają i ślicznie wyglądają wśród traw
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
MirellaB 07:26, 31 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Szukam w internecie, ale nie znalazłam tych lamp ładowanych. U mnie stacjonarnie w ogrodniczej są. Fajny efekt z zmianą ich koloru, no i na pilota hi hi. Ciągłe myślę. Może jednak jedną na próbę kupię

Rojniki miałam posadzone w przedogródku i jak nie kwitły to wyglądały jak kupy. Wiesz ja mam dwa psy i takie skojarzenie miałam na nie patrząc

Liliowce lubię, ale u mnie tak się rozrosły, że muszę je ograniczyć
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
wrobelki 08:56, 31 lip 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
m_gocha napisał(a)

Powojniki lubią żyzną ziemię, zdrenowany teren (dobrze jest wykopać duży dół i tam przygotować ziemię. Poza tym lubią mieć nóżki w cieniu a główki w słońcu
Pozdrawiam Wróbelku i czosnki zostawiam Śliczne są - mam je pierwszy rok u siebie




To teraz już wcale nie wiem czemu mi padały stanowisko miały idealne. Nic to miejsca na pnące róże więcej Takich czosnków nie miałam jeszcze, nie wiem czy się na jesień nie skuszę
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
inka74 09:25, 31 lip 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
m_gocha napisał(a)
Iwona
Powojniki zostawiam
Ponownie kwitną po króciutkiej przerwie

Śliczny on jest i ten z takimi nietypowymi listkami też ładny - pamiętasz może odmiany?

Na ślimaki to jeszcze w miarę piwo w misce pomaga - u mnie sporo w ten sposób załatwiłam. Ryzyko tyko, że psiak się napije i z leka podchmieli
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
pestka56 11:01, 31 lip 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
MirellaB napisał(a)
Szukam w internecie, ale nie znalazłam tych lamp ładowanych. U mnie stacjonarnie w ogrodniczej są. Fajny efekt z zmianą ich koloru, no i na pilota hi hi. Ciągłe myślę. Może jednak jedną na próbę kupię


https://allegro.pl/listing?string=lampa%20ogrodowa%20kula&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-hou-1-3-0511
____________________
Kasia
pestka56 11:07, 31 lip 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
Gosiu, pięknie ci kwitną te tawułki. Moje jakoś po przesadzeniu jesiennym obdarowały mnie tylko jednym małym kwiatkiem Tym bardziej dziękuję za śliczne fotki.

Czosneczki, to główkowe?
____________________
Kasia
m_gocha 13:19, 04 sie 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Odpowiem w wolnej chwili...

Ogrodowo nic nie działam (jedynie latam z konewką i siatką cieniującą na hortensje ogrodowe) - upał straszliwy a do tego rozpoczął się remont kuchni. Totalna demolka, rozgardiasz

____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Kawa 14:41, 04 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Gosia
nadrobiłam '

super foty zapodałaś
lilia wodna śliczna
reszta!!!!!
u mnie czosnki główkowate już dawno przekwitły

lampy zaje...fajne
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
MirellaB 09:47, 05 sie 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Moje hortensje ogrodowe rosną od północnej strony, więc dają radę bez cieniowania
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 21:21, 07 sie 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Kupiłam lampę - jednak ładowaną
Fajna - jestem zadowolona
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies