Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukojenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukojenie

Mirka 19:43, 25 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Fajne dalie masz nie mam takich.
Zoja jak się człowiek do avatarka przyzwyczai to zmieniasz .
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
patrycja 19:45, 25 lip 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Jak dla mnie zarąbisty avatarekJeszcze lepiej by się prezentował na ostatnim zdjęciu
____________________
Patrycja mój ogródek
zoja 19:51, 25 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
I jeszcze troche pomponikow:




____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
wrobelki 19:52, 25 lip 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Jak u Ciebie kolorowo u mnie znowu zielono latem mus coś dosadzić
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
zoja 21:03, 25 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Odpowiem zbiorowo:
Patrząc na zdjęcia 'archiwalne' doszłam do wniosku, że forum na Ogrodowisku jest miejscem bardzo rozwijającym wyobraźnię, rozbudzającym ambicję i inspirującym. Jednocześnie daje laikom i amatorom ogrodnictwa niesamowite wsparcie nie tylko teoretyczne ale i emocjonalne.
Oglądając na zdjęciach moje początki dostrzegłam ile ciepła i życzliwości płynęło od odwiedzających mój wątek osób. Bardzo możliwe, że gdyby nie to nie wytrwałabym w tworzeniu ogródka. W czymś co dziś wydaje mi się malutkie/mierne dostrzegano plusy i potencjał, który pozwalał na dalsze działania i rozwój.
Uświadomiłam sobie, że obecność tutaj dała mi siłę - otrzymałam wsparcie, które dodało odwagi i pozwoliło mi rozwinąć skrzydła. W realnym świecie raczej mnie zniechęcano, tutaj czasem wchodzono na ambicję.
Mam świadomość, że ideału nie osiągnęłam, ale droga ku niemu stała się przyjemna i cieszę się na kolejne jej etapy
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zoja 21:05, 25 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Avatarki lubię zmieniać nie można nosić wiecznie jednej sukienki
Pati muszę pomyśleć o fotce z pomponikiem
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zoja 21:06, 25 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
wrobelki napisał(a)
Jak u Ciebie kolorowo u mnie znowu zielono latem mus coś dosadzić


dla mnie ogród musi tonąć w kwiatach i kiedyś ten efekt mam nadzieję osiągnę
musisz dosadzić jeżówki
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
wrobelki 21:08, 25 lip 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Musze poszukać po sklepach choć i tak oko na białe i zielone ucieka
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Mirka 21:33, 25 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
zoja napisał(a)
Odpowiem zbiorowo:
Patrząc na zdjęcia 'archiwalne' doszłam do wniosku, że forum na Ogrodowisku jest miejscem bardzo rozwijającym wyobraźnię, rozbudzającym ambicję i inspirującym. Jednocześnie daje laikom i amatorom ogrodnictwa niesamowite wsparcie nie tylko teoretyczne ale i emocjonalne.
Oglądając na zdjęciach moje początki dostrzegłam ile ciepła i życzliwości płynęło od odwiedzających mój wątek osób. Bardzo możliwe, że gdyby nie to nie wytrwałabym w tworzeniu ogródka. W czymś co dziś wydaje mi się malutkie/mierne dostrzegano plusy i potencjał, który pozwalał na dalsze działania i rozwój.
Uświadomiłam sobie, że obecność tutaj dała mi siłę - otrzymałam wsparcie, które dodało odwagi i pozwoliło mi rozwinąć skrzydła. W realnym świecie raczej mnie zniechęcano, tutaj czasem wchodzono na ambicję.
Mam świadomość, że ideału nie osiągnęłam, ale droga ku niemu stała się przyjemna i cieszę się na kolejne jej etapy
Zoja ładnie napisałaś pewnie każdy się pod tym podpisze.Ja tak
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
wrobelki 21:34, 25 lip 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
I ja również się mogę podpisać pod tym postem
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies