Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukojenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukojenie

Gruszka_na_w... 21:46, 25 lip 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22114
Piękne dalie. Powzdychałam, bo z moich w tym roku nici. Karpy świetnie przezimowały, a potem wszystko, co wychodziło z ziemi zżarły ślimaki.
Cieszę się z Twojej ogrodowej radości.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Monia81 21:47, 25 lip 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8049
Zoju bardzo dobrze napisane
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Jana 22:33, 25 lip 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Pięknie to napisałaś...od siebie dodam że widać że ogród sprawia ci radość..pięknie u ciebie kolorowo jak lubię...czy wszystkie kupne jeżówki ci przezimowały? Bo u mnie o dziwo przemarzły nowe nabytki bo ich nie widzę
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
ElzbietaFranka 00:32, 26 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13965
Zoja witam ponownie. Odnosnie tych paznokci ja niestety takich dlugich nie dam rady utrzymac, mam lamliwe i bym sie nerwowo wykonczyla jakby sie lamaly.
Bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.

Wracajac do ogrodowych spraw. Tez w tym roku zamawiałam rosliny w Albamarze ale wczesna wiosna i te roslinki byly pycie, ale rosna bardzo ladnie teraz.
Bardzo dobrze zapakowane tak mocno, ze trudno bylo rozpakowac doniczki zafoliowane.
Pisalas o kocimietce dla kota najlepsza to najpospolitsza kocimietka niebieska. Koty nie lubia tych mieszancow.
Mam rozne kocim... ale ta niska pospolita najbardziej jest oblegana przez koty sasiadow i stad wiem. Robia gniazda wieksze od bocianich. cholerniki wszystkie wylezane. Zcielam wszystkie w sobote i skonczyla sie laba.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zoja 06:28, 26 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Jan Pawel 2 w deszczu


Tak w ogole to skad deszcz jak dzis mialo swiecic slonce?
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
BasiaLT 08:00, 26 lip 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Zoju bardzo dobrze napisałaś. W realu niby chwalą ale tak ogólnie że owszem - ładnie ale nikt nie rozkliwia się nad każdym kwiatkiem. A na O. doskonale się rozumiemy i udzielamy wsparcia i pomocy.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
zoja 08:52, 26 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Jana napisał(a)
czy wszystkie kupne jeżówki ci przezimowały? Bo u mnie o dziwo przemarzły nowe nabytki bo ich nie widzę


Ujmę to tak: wiosną widziałam wszystkie, a teraz z tych odmianowych mam 50% - nie wiedziałam, że pójdą na pierwsze danie ślimaków i innych amatorów liści... za rok będę czujniejsza i będę przeciwdziałać
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zoja 08:55, 26 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
ElzbietaFranka napisał(a)


Wracajac do ogrodowych spraw. Tez w tym roku zamawiałam rosliny w Albamarze ale wczesna wiosna i te roslinki byly pycie, ale rosna bardzo ladnie teraz.
Bardzo dobrze zapakowane tak mocno, ze trudno bylo rozpakowac doniczki zafoliowane.
Pisalas o kocimietce dla kota najlepsza to najpospolitsza kocimietka niebieska. Koty nie lubia tych mieszancow.
Mam rozne kocim... ale ta niska pospolita najbardziej jest oblegana przez koty sasiadow i stad wiem. Robia gniazda wieksze od bocianich. cholerniki wszystkie wylezane. Zcielam wszystkie w sobote i skonczyla sie laba.


Mi rośliny z A też dobrze rosną to dobra firma.

Co do kocimiętki ja w sumie szukałam takiej, której koty nie lubią żeby mi jej nie niszczyły i żeby się do niej nie schodziły. Mój zjada wszystko co ma liście jak trawa - nawet dracenę, dobrze, że jak są już na rabacie im odpuszcza
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Kasya 12:51, 26 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42308
a u mnie JP nie chce kwitnac...
twoj sliczny
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
zoja 12:53, 26 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Kasya napisał(a)
a u mnie JP nie chce kwitnac...
twoj sliczny

ten tak, a pierwszy starszy ma 3 kwiatki zginął w winobluszczu
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies