Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

Basilikum 20:02, 29 lis 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Haniu macham lapka
piekne widoki
u nas mroz brrr ae za to mielismy dzis bezchmurne niebo w takim pieknym odcieniu blekitu
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nowalijka 20:09, 29 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
asiak napisał(a)
1,5 km do morza? No, jak tak możesz...



Tak wyszło, ale jak przysłowie mówi "cudze chwalicie, swojego nie znacie" - coś w tym jest. Ja mając morze pod nosem, w roku jestem tam może z 6 razy (w sezonie letnim ze dwa. Ludzie grube pieniądze wydają, żeby pobyć nad Bałtykiem a taki leniuch jak ja nie mam czasu
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
hanka_andrus 20:49, 29 lis 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ale za to byłaś w Bieszczadach! Ech! Tarnica! Dziękuję za fotki!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Nowalijka 20:58, 29 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
hanka_andrus napisał(a)
Ale za to byłaś w Bieszczadach! Ech! Tarnica!


Ehh - pierwszy szczyt, na który wlazłam...


A tam takie cudeńka natury (kopytnik)



kozuchy)

Później były Połoniny (Wetlińska i Caryńska) - cudeńka!!!
I bieszczadzkie mgły





____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
BasiaLT 21:13, 29 lis 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Chyba faktycznie coś w tym jest że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Bieszczady (i wszystkie inne góry w Polsce i nie tylko) są absolutnie cudne ale jak tam nawali śniegu to już tak wesoło nie jest. Zwłaszcza jak ktoś daleko mieszka od głównej drogi. Sztormów nad morzem też nie zazdroszczę. W mojej wsi mieszkam "od zawsze" i dla mnie wygląda normalnie. Ale ci co tu przyjeżdżają są zachwyceni położeniem, ukształtowaniem terenu, pałacem, kościołem, parkiem, lasami wokół itp. W lecie przyjeżdża sporo artystów na plenery i cmokają z zadowolenia że tyle inspiracji... ja tego nie widzę.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
zbigniew_gazda 22:05, 29 lis 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
Piękne foty morza, Bieszczadów od których mnie dzieli 30 km. Ludzie tam mieszkający na stałe, w mniej dostępnym terenie są przyzwyczajeni i przygotowani do zimy pod każdym względem. W dobie dzisiejszych wygód - ich życie obecne można porównać do naszego z lat 50 tych ubiegłego stulecia. Elu przejeżdżałaś obok mojego domu i na przyszłość daj znać - zapraszamy.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Nowalijka 22:33, 29 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
zbigniew_gazda napisał(a)
Piękne foty morza, Bieszczadów od których mnie dzieli 30 km. Ludzie tam mieszkający na stałe, w mniej dostępnym terenie są przyzwyczajeni i przygotowani do zimy pod każdym względem. W dobie dzisiejszych wygód - ich życie obecne można porównać do naszego z lat 50 tych ubiegłego stulecia. Elu przejeżdżałaś obok mojego domu i na przyszłość daj znać - zapraszamy.


Za zaproszenie dziękuję, mam nadzieje, że pojadę tam jeszcze. Góry uzależniają. Mój syn jak pierwszy raz był tam w roku 2014 tak pokochał góry, że po powrocie z miesiąc nie mógł wrócić do szarej rzeczywistości. Za cel postawił sobie zabrać mnie tam... i tak zrobił. Powiedział"mamo, gwarantuję, że zakochasz się w tym miejscu...". Zabrał mnie, ja się zadłużyłam i zamieram tam wracać. Mieszkaliśmy w Baligrodzie, Piękne miejsce. Oprócz krajobrazów macie też piękną historię, zabytki (kościoły, cmentarze, pomniki...). Rozmarzyłam się



____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
hanka_andrus 23:25, 29 lis 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408


Oj, przy tych zdjątkach pośpiewałoby się!

Dla Hucuła nie ma życia jak na połoninie, gdy go losy w doły rzucą, wnet z tęsknoty ginie!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Nowalijka 23:42, 29 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
A może to?

https://www.youtube.com/watch?v=ixrqtmUd1QQ
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
hanka_andrus 19:32, 01 gru 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Na dzisiejszy pochmurny i deszczowy dzień mus coś słonecznego zapodać. Niech już nam powieje pierwiosnkowo!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies