Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

KasiaBawaria 09:58, 11 kwi 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Uwielbiam ten klimat w twoim ogrodzie.Widac, ze wszystko szybciej startuje niz u mnie slicznie jest nawet teraz
____________________
Zapraszam na kawe
Agania 21:27, 11 kwi 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)

Zachwycająco Irenko, uwielbiam ten fragment twojego ogrodu z pierwszego zdjęcia a kwitnące na różowo
Śliwowiśnie wyglądają zjawiskowo
Super są te różowe obłoczki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Waclaw 22:00, 11 kwi 2022


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7177
Pięknie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Gardenarium 22:36, 11 kwi 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
U nas jak zwykle opóźnienie w kwitnieniu. Zimnica.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
SlonecznyOgrod 14:08, 12 kwi 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Milka napisał(a)

Daria, dla mnie obowiązkowo, bo jest ciekawie, nie nudno.
Pokażę, dopiero zaczyna, a taka wielka, że z drabiny musze zdjęcia robić

O Ty teraz to mnie podpuszczasz
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Gruszka_na_w... 20:59, 12 kwi 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22114
Milka napisał(a)


Rodki po kwitnieniu tnę, bo mi na hakonki włażą i na ścieżkę, pierwszy raz się bałam, teraz już nie.


W zeszłym sezonie pierwszy raz się odważyłam na cięcie rodków. Bardzo zyskały na urodzie dzięki temu zabiegowi, ładnie się zagęściły.
Zawsze, kiedy oglądam rośliny w Twoim ogrodzie, to wydaje mi się, że Ty w innej strefie klimatycznej mieszkasz, a to raptem kilkadziesiąt kilometrów ode mnie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Napia 22:28, 12 kwi 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Milka napisał(a)


Piękne
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
LIDKA 06:43, 13 kwi 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7337
Milka napisał(a)

Hej Lidka.
to łyse, to lawenda, .

tu łyse, też lawdendy

tu też, co suche


no i tu.



Po swiętach zrobie moim docinke z wysokosci jeszcze.
Najwyzej sie dłużej bedą zbierać.

Za zdjęcia dziękuję.
Rzeźba na murku piękna.

Podoba mi się u Ciebie wszystko a tej wiosny szczególnie zakątek z łukami. Taki strojny i dekoracyjny.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Milka 06:32, 14 kwi 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Sporo kwiecia już na drzewach u Ciebie Uwielbiam ten moment w ogrodzie gdy wszystko kwiatem obsypane Moja Gienka w tym roku kwiatów nie pokaże niestety, ale liczę, że może za rok.... ciekawa jestem czy nie pomylona, mus uzbroić się w cierpliwość

Sylwia, już u nas ciepło i buja wszystko, naprawdę wiosna. A ja jeszcze nie wszystko zrobiłam, a tu za progiem maj.
Magnolie młode kapryszą, np. Black Tulip kwitnie mi , co 2 rok. Gienka pierwsze 3 lata słabo, teraz wielka i kwitnie, ale kwiaty tak wysoko, bo od dołu podgalana, że trzeba głowę wysoko zadzierać. Daj swojej czas, zahartuje się i jeśli pogoda nie napsoci, będzie dorodna.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:01, 14 kwi 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Waclaw napisał(a)

Pomysł z ukorzenianiem wśród bratków muszę skopiować bo powsadzane do ziemi patyczki u mnie na razie nie startują.
runiankę lubię bardzo


Wacław, z tymi patykami różnie bywa, część się przyjmuje, część nie, ale zawsze coś się uda.
Stale tyle tej pracy w ogrodzie, że mi brak czasu na zmianę nasadzeń, a tak byc może zaskoczy i anabelki zakwitną nawet, testuj, nic nie tracisz, a zyskać możesz.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies