Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

malgorzataka... 11:23, 07 cze 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
...to kwitnące krzewy na biało co tak dają czadu to jaśmin?---ja nie mogę tu zaglądać bo potem mam doła--Irenko przestań szalec z ogrodem.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Ewa777 12:30, 07 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
Przyszłam do Ciebie pozachwycać się różami. U mnie nadal w pąkach, tak jak również piwonie.
W takim dużym ogrodzie pracy jest co niemiara. Widzę, ze dużo zmian u Ciebie na rabatach. Wszystko piękne i zdrowe
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
LIDKA 13:00, 07 cze 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7192
Efekty Wassej harówki sa cudne. Tym razem przyglądam się różom, choć wszystko piękne.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
hankaandrus_44 14:08, 07 cze 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Twój ogród daje czadu! Już róże w kwieciu! Fakt. dużo pracy, ale jednak efekt katalogowy!

Brawo!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Gosialuk 17:33, 07 cze 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5274
Róż już tyle. Obsypane kwiatami cudnie wyglądają. Tyle różnych ujęć, że nie wiem co wybrać.
Hakonki w nowych miejscach pasują, ujednolicają przestrzeń, a u ciebie wspaniałe rosną. Też mam jaśminowa jakiegoś pełnego, pierwszy raz zakwitnie u mnie, mam nadzieję, że będzie pachnący.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Agania 21:05, 07 cze 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)


Zaczęłam wczoraj pisać i nie skończyłam, czas goni, coraz mniej go na forum.
Miałam stare nasadzenia, potem jak trafiłam na O., zaczęłam mieć chciejstwa i dokładałam i tak się uzbierało, a ile po drodze roślin wyleciało. Ile koncepcji padło. Nadal to trwa.
Cięcia rzeczywiście mam od groma, berberysy, cisy, trzmieliny, głogowniki, laurowiśnie itd.

Bukszpanów i mnie nie żal.
Ale nadal jestem w fazie wycinki cebulowych, a tu już orliki trzeba wycinać, plewienie, kanty jako tako.
No i mam 3 miejsca w przeróbce, chyba w tym roku nie skończę. Dzięki za dobre słowo.

do zera ogoliłam ten żywopłot berberysu, czy odrośnie, nie wiem, ale pewnie tak


stąd muszę zabrać hosty Patriot, zarosłą je brunera, więc w innym miejscu zrywam darń


na łukach ciachnęłąm powojniki, więdna, ale nie ma już do nich sił, bo rosna jak szalone


najmniej pracy z trawami

Pracy Wam nie brakuje, ale ogrodem się zachwycam, lubię hostę Patriot, moją też muszę posadzić, a właściwie to co niej zostało po doprowadzaniu prądu do bramy.
Zmiany się szykują, co Cię tak zaunspirowało, co tam za chciejstwa masz w głowie?
Podziwiam żywopłoty, obwódki i zapytać Cię o laurowiśnie czy masz je rozrzucone po ogrodzie czy masz też żywopłot no z Etny,
Jak masz foto to się koniecznie pochwał, napisz

Moja córcia będzie się budować i wymarzyła sobie z niej żywopłot czy to warto?
Co myślisz? Czy miałaś odmianę Nowita?
Cięłaś już Etnę?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
basia3012 00:12, 08 cze 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
Irenko, dzięki za piękny spacer po Twoim tajemniczym ogrodzie. Cudnie było.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anabuko1 08:34, 08 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23575
Milka napisał(a)
Black Eve


rabaty pilnuję, trawnik cierpi, jest i złoty i zielony
drzewa ciągną wszystko

Moje ostróżki jeszcze nie kwitną.
Pięknie ci kwitnie czarny bez.
mój też w tym roku po raz pierwszy zakwitnie. Ale jeszcze troszkę poczekam na rozkwit kwiatów.
Hosty śliczne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Kasya 08:36, 08 cze 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42006
U ciebie to zawsze jakaś inna pora roku
U mnie jeszcze wiosna u ciebie juz lato
Wzdycham do roz
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Urszulla 21:10, 08 cze 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21840
Milka

tutaj mam ogrom pracy, po wypadzie kulek bukszpanowych, nie sa wycięte do cna, na nowo tu muszę wymyślać, dodam byliny
tulipany nie wyciete, róże po radykalnym cięciu dopiero zaczną, a buksy odrastaja



To fajnie że możesz sobie jeszcze coś wwymyślać
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies