Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

00:12, 22 lut 2017
Irenko u mnie mniej traw jak U Ciebie.
Jak swoim na jesień jak już nacieszymy oczęta ich kwiatostanami to obrywam je.
Jak ciepła zima to też mam pełno wschodu nowych małych rozpleniczek.Niczym perz.Małe a trudno wyrwać U Ciebie jest to co rok bo macie łagodniejsze zimy.To bolączka rozplenic.
alinak 00:29, 22 lut 2017


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Irena zdecydowanie za wcześnie na buksy.Będą brzydkie w sezonie.obmarzną im końcówki.Teraz to tylko owocowe się tnie.Jeszcze luty.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
hankaandrus_44 06:08, 22 lut 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7204
Dobrze, że jest troche osób hamujących nasze zapędy. Ja z cięciem bukszpanów wstrzymuję się do ustabilizowania sie pogody na plus.

Miłego dnia !
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Milka 06:12, 22 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Haniu, ciac jeszcze ich nie bede, tylko pokazalam, ze do ciecia. Rok temu nie zdązylam z cieciem i czesc byla nie cieta, no i nic im nie jest, w tym roku moźe zdąźe
Wzajemnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 06:12, 22 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
Irenko, byłam w Twoim ogrodzie, ale i do swojego dzis trafiłam! Wpadnij na relację.

Bylam, widzialam, raj dla oczu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basilikum 08:31, 22 lut 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
lilia napisał(a)

Kostrzewy się na wiosnę przycina?
Przepraszam za (może) głupie pytanie.

Lilia no na wiosne a wiosna u mnie trwa od teraz do polowy czerwca
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 08:44, 22 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Ty ciachasz gałęzie na dachami , a ja mam nad drewutnią potężne konary orzecha włoskiego z działki sąsiada, który się nie interesuje wcale....nie był parę dobrych lat nawet zajrzeć bo za granicą siedzi i drżę przy każdej wichurze....
Mogłabym sam zrobić porządek , ale nie ma jak Bo trzeba zwyżkę nająć , a przy cięciu dźwig by był potrzebny bo wszystko runie na dach. Dojechać tym sprzętem też nijak się nie da bo drzewa dookoła niego i krzaczory....a on rośnie dalej coraz większy. Trzeba by ściąć całe drzewo , ale przechylony pień na nasz budynek to by go zmasakrowało. Em mówi , że ciągnikiem trzeba ciągnąć w przeciwnym kierunku.....chyba pięcioma ciągnikami i na strasznie długich linach bo on ogromny więc albo ciągniki pociągnie , albo na nie gruchnie.....nie ma dobrego rozwiązania

Cudna wiosna już u Was jednak wszystko dużo wcześniej , ale piwonie i magnolia to mimo to mnie zaskoczyły, że już masz takie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 11:44, 22 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Sylwia, znam ten ból, bo to drzewo tez nie na mojej działce, ale nad moim dachem. Musimy dźwig wynająć, inaczej nie da się tego zrobić. Drugiego sąsiada proszę od 3 lat, aby sliwę przyciął- nawet sliwek nie zbierają z niej, bo ląduje u mnie wsio, do tej pory się nie doczekałam, więc kuźwa melodia sama ciachnę i przerzucę ścięte na ich stronę. Z innymi sąsiadami jeszcze gorzej, ponastawiali przy murze siatek- wygląda to tragicznie, jakby mało tego, to jeszcze dołożyli siatki na wysokość 4m, jest strasznie. W końcu chyba pójdę i zgłosze to w gminie, no bo nie można przecież tak. Syf u nich taki, że w pale sie nie mieści, są owszem starsi, ale 20 lat minęło...byli młodsi i nic nie zrobili, dzieci i wnuków full, a nikt nie pomógł aby to zmienić, takie mam widoki za murem. Ja puszczam pnącza aby się od tego odsłonic, a sąsiadka chodzi i niszczy, tacy tez są ludzie, a ja znoszę to póki co, bo nie lubię ludziom szkodzić. Kolejny dom, nikt nie mieszka, wszystko rośnie, leci do mnie, nikt nie tnie i kolejny problem. Czyli samo życie
Mnie też piwonie zaskoczyły
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:46, 22 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
alinak napisał(a)
Irena zdecydowanie za wcześnie na buksy.Będą brzydkie w sezonie.obmarzną im końcówki.Teraz to tylko owocowe się tnie.Jeszcze luty.

Nie tne jeszcze, klon mam w planie, ale to big konary, tez jakoś to tzreba przemyślec, jak zrobić.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:47, 22 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniaaa napisał(a)
Irenko u mnie mniej traw jak U Ciebie.
Jak swoim na jesień jak już nacieszymy oczęta ich kwiatostanami to obrywam je.
Jak ciepła zima to też mam pełno wschodu nowych małych rozpleniczek.Niczym perz.Małe a trudno wyrwać U Ciebie jest to co rok bo macie łagodniejsze zimy.To bolączka rozplenic.


Juz więcej traw nie chcę, starczy mi
tez część jesienią ścięłam i będę juz co rok te kwiatostany usuwać.
Z tymi rozplenicami tak, jak celowo siejesz, nie wschodzą, a jak nie chcesz, to pełno ich
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies