Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Sebek 14:18, 20 lut 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ciekawe co z tymi sambami będzie U mnie co prawda śnieg, ale ponoć się topi
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Luki 19:00, 20 lut 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
No ładnie, u mnie ledwo mała rabatka na południowej ścianie nie ma śniegu, a u Ciebie już tyle roślinek pokazuje, że ciepełka chce przynajmniej wiem, że nie mam co przez co najmniej dwa tygodnie wychodzić na przeszpiegi ogrodowe
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kindzia 19:13, 20 lut 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Wiedziałam, że u Ciebie wszystko szybciej...ale żeby aż tak??? To aż niewiarygodne Magnoliom pąki pękają??? Powojniki ruszają??? U mnie pod śniegiem wielkim z pół ogrodu jeszcze...a powojniki do przesadzenia będę miała, tę zatokę śmietnikową będziemy likwidować, ale najpierw zima się skończyć musi, potem obeschnąć...a potem przesadzać...u mnie suche patyki jak wiór są!!!

Buziaki dla Ciebie i Zygmunta Tęsknię nieco...może by trzeba jakiś hotelowy zjeździk zrobić w magiczne 6 osób???
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
agata19762 20:24, 20 lut 2017


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Irenko u Ciebie przedwiośnie na całego
rośliny ruszają, donica piękna
u mnie jeszcze tony śniegu...ziemia zamarznięta,
szaro, buro i ponuro
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
dana1s 20:57, 20 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Marzy mi się taki domek ogrodnika, teraz nie mam gdzie przechowywać gratow i wszystko spoczywa w namiocie. Zaraz sezon i trzeba to będzie gdzieś przenieść
Piękne, nastrojowe fotki. Mnie takie wiosenne dymy z ognisk kojarzą się z dzieciństwem.
Ślicznie u Ciebie
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
katel 22:18, 20 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Wiosną u Was wieje na całego , będą kwiatki na magnolii Iolanthe ? Czekam z niecierpliwością
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Madzenka 06:51, 21 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Milka napisał(a)
Madżenka
niestety nie do końca, dużo traw jeszcze do cięcia, zapowiadają dobrą pogodę, z deszczami wprawdzie, ale ciepło. Powiem, że po przerwie dość ciężko w rytm ogrodowy wejść.
Było cudownie, ptaki tak świergoliły, że uszy bolały, kosów pełno, kukułka tez była, czasami przystawałam w pracy i chłonęłam widoki i słońce

Elaty już zielone w środku, molinie dawno wycięte, miskanty też już tnę, bo potem cebulowe zdeptam
Marzenko, jest news, ta bordowa rozplenica Samba- większa od Rubrum, po cięciu ma żywy, piękny środek, jesli ruszy, to będę w szoku


Ciekawa jestem czy samba ruszy

U Cicbie jednak jest zdecydowanie cieplej, mój ogród jest kilka dni opóżnione względem Twojego
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AniMa 10:29, 21 lut 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Dym z palonych liści to trucizna?????? Nieeee.... A mi zawsze tak zapach wiosennych i jesiennych ognisk się podobał
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Tusiala 12:21, 21 lut 2017


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Jakieś 100 km ode mnie a różnica w pogodzie znaczna Pozdrawiam na przedwiośniu
Iwk4 12:56, 21 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Irenko, niesamowitą masz tę wiosnę - przedwiośnie. Mnie do niedzieli nic sz domu nie ruszy, bo krtań mam zawaloną.
Pytałaś się o stipy. Rok temu byłam po pierwszym sezonie, podcięłam je, ale w maju wyrzuciłam, bo nic nie przeżyło. Sadziłam na nowo wysiewy parapetowe....

Irenko, piszesz, że rozsiewają ci się rozplenice. Proszę, zostaw mi kilka siewek, gdyby mi parapetowe siewy się nie udały. Jak będziesz wysyłać wiesz co, to byś dorzuciła mi te siewki. Byłabym wdzięczna
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies