Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

lindsay80 09:58, 20 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
frezja napisał(a)


Masz go u siebie ?


Mam zwykłego grujecznika - wiosenne przymrozki wszystkie listki mu załatwiły, ale ładnie odbił.
Natomiast w zeszłe lato całe listki miał poprzypalane bo w słońcu rośnie i świeżo posadzony był, z roku na rok powinien się coraz bardziej uodparniać.
____________________
Tu ma być ogród :)
jolanka 09:58, 20 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Kawa napisał(a)
Jolka ale piękny ten grujecznik
dobra podporę mu dajcie ślicznie się bedzie prezentował


Dzisiaj muszę jakąś podporę kupić, bo gdyby mu się coś stało brrr Tylko nie wiem, czy jeden palik czy trzy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:03, 20 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Kasya napisał(a)
sliczny ogromniasty grujecznik nie wiem dokladnie jak on rosnie ale moze by sie przy laweczce jako parasol nadawal ?

Danusia w Pęchcinie kupila ostatnio dla kogos to moze podpowie jak go bedzie sadzila

tulipanowiec niespodzianke zrobil, fajnie, moze wiatr go inaczej uczesal i dlatego zobaczylas kwiatki ??

moj niestety nic...ale chyba twoj starszy ?

w srode mnie nie bedzie ale czwartek-piątek powinno byc ladnie to mozemy sie umowic jak chcesz


Jako parasol to chyba nie, bo tak szeroko to nie rośnie, a pędy będzie mial do ziemi.
Napisałam u Danusi, dzięki za przypomnienie

Z tym wiatrowym przyspieszaczem to oczywiście zarty, po prostu nie bylo go tak od razu widać - mój jest u mnie 2,5 roku ale kupiony był dosyć duży, mial wtedy jakieś 2 - 2,5 metra Nawet nie wiesz jaką mamy frajdę, eM lata do okna co chwilę i każe mi bez przerwy robić zdjęcia

O umówieniu napisałam u Ciebie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:06, 20 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Kasya napisał(a)
hortensja juz ? ona tak zawsze early ?
i jezowka...u mnie ledwo mikrusie zaczątki

a abraham to jzu posadzony ?


Nie widziałam wcześniej

Abraham jeszcze nie posadzony ale dbam o niego doniczkowo
Jeżówka dopiero ta jedna zaczyna, a hortensja ma tam dobre warunki, zacisznie i cieplutko ale nie w pełnym slońcu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:09, 20 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
lindsay80 napisał(a)
ale Ci zazdroszczę tego kwitnącego tulipanowca - piękny kwiat!
Zprezentowane drzewko też fajne, dobrze dziewczyny radzą, żeby go nie sadzić na patelni, a ja jeszcze dodam, że wrażliwy na przeciągi i przymrozki.


Kurcze to może w domu zostawię

Juz troche mi sie klaruje miejsce Ale chciałabym miec pewność
Tulipanowca, takiego samego jak mój, widzialam takiego 20-30 letniego, ale byl cudny
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:10, 20 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
frezja napisał(a)
I stało się...zachorowałam na grujecznika wcześniej podziwiałam u Danusi w realizacjach..prezentuje się nadzwyczaj pięknie. Muszę miejsca już szukać


A gdzie widziałaś u Danusi?

Choruj i to bez leczenia zakupowego nie minie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:14, 20 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
lindsay80 napisał(a)


Mam zwykłego grujecznika - wiosenne przymrozki wszystkie listki mu załatwiły, ale ładnie odbił.
Natomiast w zeszłe lato całe listki miał poprzypalane bo w słońcu rośnie i świeżo posadzony był, z roku na rok powinien się coraz bardziej uodparniać.


Mam nadzieję, że moje dwa ) mam też tego normalnego) ładnie sie przyjmą

One dadzą mi piene kolory na tle leśnej zieleni jaką mam u siebie
Niestety na razie jest jeszcze troche patelni na mojej dzialce, drzewa jeszcze zbyt małe a las mam od zachodu więc sloneczko praży trochę.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Bogdzia 10:48, 20 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękny ten grujecznik, lepszego prezentu nie mozna wymyślec dla grodnika. U mnie tez juz widziałam skoczka rózanego , na zdjecie sie załapał ale teraz pada to nie da sie opryskac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kindzia 10:55, 20 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
jolanka napisał(a)


Jak bym tak myslała to u Ciebie wszystko juz kwitnie - to też niesprawiedliwie, podzieliłabys się z koleżanką Ja mogę hortensją

Wcale nie wszystko...hortki nie kwitną, duże jeżówki nie kwitną, dalie nie kwitną, floksy nie kwitną...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anbu 10:57, 20 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Joluś wszytko super - grujecznik i kwitnący tulipanowiec i inne kffffiotki cudne tyż
Szalona kobieto ale pędzisz z wątkiem
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies