Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 21:40, 03 sie 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Anda napisał(a)
Śliczne są Twoje róże Roślinki ładnie rosną. Co do planów na rabatę to będę kibicować


dzięki Ewo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Agania 22:17, 03 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękne nowe foty z ogrodu
Wszystko ładnie Ci rośnie, róże szczególnie podziwiam, masz niezłą różankę, piękne bukiety z wystawy zachęcają do zakupów, z moim eM jest podobnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
dominika_ 22:22, 03 sie 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Piękne te Twoje różyczki szkoda tylko, że zapachu nie można przesłać
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Makao_J 22:23, 03 sie 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Przyjrzałam się tym różom co proponowałaś ale to nie te kolory. Ale dzięki. Muszę sama coś wymyślić.

Muszę jeszcze przyjrzeć się Rhapsody in Blue. Tylko że ma pełne kwiaty ale przez jej kolor może być dzikopodobna.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Kindzia 13:06, 04 sie 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Nie kuś mnie różami, nie mam miejsca

Widzę, że wzięło Cię na wysokie róże Szkoda, że nie mam możliwości na te dwumetrowe
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Toszka 19:35, 04 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
jolanka napisał(a)


Czekam az Toszka wróci z urlopu, może coś podpowie fajnego


Z urlopu wróciłam, muszę dom i ogród obrobić i wyklarować pomysła, bo na razie zbyt odlotowe są wizje
Tak więc jak wszelaki "odlot" wyrzucę z głowy zostanie czysta, klarowna wizja...a zapewne kilka, bo na jedna ciężko się zdecydować.

Z różami nie pomogę, bo ja z klubu opozycyjnego
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
ag_zie 22:46, 04 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Ach te Twoje róże!!!!!!! Cudne i tyle!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
jolanka 23:05, 04 sie 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Agania napisał(a)
Piękne nowe foty z ogrodu
Wszystko ładnie Ci rośnie, róże szczególnie podziwiam, masz niezłą różankę, piękne bukiety z wystawy zachęcają do zakupów, z moim eM jest podobnie


Ach, chyba wariatka jestem, bo nie planuję jak człowiek, tylko kupuję a potem dopiero myślę
Bukiety podobają mi się, ale na pewno sama bym żadnego nie zrobiła - szkoda by mi było ścinać je z krzaka Nie wiem, czy kiedy róże sie rozrosną to będę coś do do wazonu przynosila

Mówisz, że z Twoim eMem podobnie? No zobacz, ten sam gatunek,
Wróciłam wlaśnie z kina - Film pt "Złe mamuśki" - koniecznie eMów tam trzeba wyslać Zaraz im sie poprawi.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 23:07, 04 sie 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
dominika_ napisał(a)
Piękne te Twoje różyczki szkoda tylko, że zapachu nie można przesłać


Dominiko, to prawda, zapachy to coś wyjątkowego, ale kto wie, może niedługo ktosik tak młody jak Ty wymyśli i na to sposób
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 23:08, 04 sie 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Makao_J napisał(a)
Przyjrzałam się tym różom co proponowałaś ale to nie te kolory. Ale dzięki. Muszę sama coś wymyślić.

Muszę jeszcze przyjrzeć się Rhapsody in Blue. Tylko że ma pełne kwiaty ale przez jej kolor może być dzikopodobna.


Rhapsody in Blue jest fajna, widziałam w rzeczywistości, jak masz ochotę to bierz
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies