Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Wiaan 15:37, 21 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Asia od razu salonowy klimat Ładny widok z tarasu na ogród. Pergola ogromna, faktycznie tyle pomieściłaś. Mam prośbę o namiary na narożnik super jest.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 16:37, 21 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
Taras tarasem ale jaki widok piekny z niego masz ]
Normalni drugi salon -super komplecik
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 16:38, 21 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
Wiaan napisał(a)
Asia od razu salonowy klimat Ładny widok z tarasu na ogród. Pergola ogromna, faktycznie tyle pomieściłaś. Mam prośbę o namiary na narożnik super jest.


hahah prawie to samo napisałyśmy
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Kasya 16:54, 21 kwi 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41917
No nie można powiedzieć nic innego niż to że pięknie
Tylko niech w końcu ciepło bedzie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
ajka 17:05, 21 kwi 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Jaki piękny taras i widok z tarasu, wręcz katalogowy. Tylko ta pogoda jakaś niedzisiejsza U nas straszny ziąb. Okryłam dwa klony i jednego z judaszowcow, bo na minusie w nocy.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
olciamanolcia 17:07, 21 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
Kasya napisał(a)
No nie można powiedzieć nic innego niż to że pięknie
Tylko niech w końcu ciepło bedzie


Nooo u mnie dziś 3 st i wiatr z północy-w czapce zimowej zasuwam
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
antracyt 17:40, 21 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Super się taras prezentuje. Bardzo, bardzo mi się podoba
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Rojodziejowa 17:41, 21 kwi 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8472
Dziękuję wszystkim za miłe słowa dotyczące tarasu Bardzo się z niego cieszę. Jeszcze kilka rzeczy trzeba dopracować, ale jestem zadowolona z efektu. Narożnik w tym miejscu wygląda tak, jak sobie wyobrażałam. Myślę, że jak obsadzę donice, to dodatkowo zyska klimacik.

Patrycja, Wiaan pergola ma 3x6. Jedna część akurat mieści narożnik, druga stół.

Patrycja, te nitki z agro są właśnie mocno wkurzające. W innym miejscu mi się z różą poplątały, ale miałam nerwa!
A z kotami to nigdy nic nie wiadomo. Jednym sąsiadom przychodził od innych sąsiadów kot i notorycznie poduszki na ogrodowych meblach obsikiwał, więc nie tylko dywany są zagrożone Nad dywanem myślałam. Może kiedyś się pojawi, bo taras mamy zimny.

Lidziu, dobrze się ubrałam i nawet nie było mi zimno. Ważne, że w końcu posadzone, bo się mordowały w tych tymczasowych doniczkach. Jak wróciłam to zostałam przez mojego nazwana Jožin z bažin haha

Ania, Justyna, u mnie też dziś zimnica. Nad ranem pokazuje, że będzie 2 stopnie, ale u mnie zawsze jest ciut chłodniej. Prognozy zmieniają się z godziny na godzinę. Nie mam takich mocno wrażliwych na chłody roślin. Zachmurzenie u mnie też spore, więc mam nadzieję, że nie będzie źle.

Ostatnio gdzieś wyczytałam, że zraszanie roślin chroni przed przymrozkami, co mnie mocno zaskoczyło, bo wydawało mi się zupełnie na odwrót. Muszę poczytać o tym dokładniej.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Anda 17:52, 21 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Tak, sadownicy zraszają sady owocowe przed przymrozkami.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
DariaB 18:51, 21 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Ciekawe czy bedziesz miała czas odpoczywać na tarasie no przy Twoim zaangażowaniu w ogród słabo to widzę
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies