Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Kasia_CS 00:36, 01 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)
Kasiu ach Giardina. Uwielbiam ją, niestety tylko na zdjęciach. Co do rodka, to Monika podsunęła jeszcze odmianę Fantastica. Też podchodzi pod te nasze.


Ale na zdjęciach w sensie, że fajna, choć jej nie masz, czy że na zdjęciach podziwiasz tylko, bo nie ma sensu jej brać ?


Co do rodka jestem ciągle niepewna.... daję mu czas na rozwinięcie młodych liści. Jak tak sobie myślę, to mój już może mieć ok 1m średnicy - ale dużego go dostałam, więc ciężko ocenić jego wiek (to odnośnie danych o wielkości docelowej odmian rodków jakie rozważałyśmy)
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
babka 01:10, 01 cze 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Nie wiem co się u Ciebie dzieje bo jestem ostatnio bardzo niezorganizowana i nie bywam na forum ale przyszłam pomachać na dobranoc
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Zana 07:25, 01 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasiu Giardinę podziwiam w sensie, że fajna. Może kiedyś będę mieć.

Ola nic takiego, po prostu kolejny dół wykopałam
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
inka74 07:30, 01 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Aniu nasze wspólne zakupy mają się całkiem dobrze. Strajkuje mi totalnie Pomponella, jedna Ascot ale ta to sadzonka była tak słaba, że nie dziwota oraz całkowice się poddała Claire Marshall a tak na nią czekałam. Za to wczoraj kupiłam obłędnie piękny krzak Chippendale. Czekam aż rozwinie pąki aby zobaczyć czy na przód będzie mi pasować.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zana 07:38, 01 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwonka, no to Twoje można powiedzieć, że się fest rozbujały. Mnie najbardziej z tych zakupów martwi Lemon Rokoko, jedna bardzo kiepściutko wygląda, zaczynają jej pędy brązowieć. Chyba trzeba ją będzie przyciąć? Cieszę się, że Ci ruszyły, bo bym się chyba jakoś stresowała, gdyby to właśnie te zastrajkowały.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
makadamia 08:07, 01 cze 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Anula - do niczego się nie przyczepię, bo każdziutka linia jest idealnie poprowadzona
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Kawa 08:21, 01 cze 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
śliczne rododendrony Ania
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
patrycja 09:20, 01 cze 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
O ja pierdziu
Ile ja mam u Ciebie do nadrobienia aż głowa boli
Muszę być na bieżąco
____________________
Patrycja mój ogródek
kamila66 09:22, 01 cze 2017


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Anula rodki pięknie się prezentują
Wielki szacun, za te ogromne doły rabatowe Rośliny mają i u ciebie jak w raju Pamiętam Twoje wpisy o wymienionej ziemi liczone w taczkach
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Kasia_CS 09:32, 01 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Aniu Lemon rokoko to jedna z nowosci ostatniego sezonu? Ja chciałabym sobie kupić jakieś różyce na szpaler miedzy pergolami -roslyby za linią lawendy. Mize artemisy sobie sprawię.. bo chyba bym chciała w jasnych tonacjach się utrzymac. Tylko nie wiem czy nie będą za wysokie/duze
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies