Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Gosiek33 06:39, 04 cze 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ileż ziemi wsypałaś w tę rabatę?

Ciekawa jestem bardzo jak będzie wyglądać ta rabata gdy mocy nabierze Czemu klona zabrałaś stąd?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kacha123 06:51, 04 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Brawo Ty! Nowa rabata zdecydowanie umili posiedzenia tarasowe, jeśli masz na takie czas, bo widzę, że raczej "aktywnie" go ostatnio spędzasz
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
frezja 09:14, 04 cze 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Zana napisał(a)







Świetny kształt rabaty.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Kasia_CS 23:58, 05 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ania, nie uwierzysz jakiego babola popełniłam.. już wiem, jak się nazywa mój rodek.. a wiesz skąd? Jednak wśród gęstwiny liści i gałązek okazało się, że ma karteczke!! LOL no dawno tak się nie zaskoczyłam - przecież tyle tam do niego zaglądałam od tej strony i nie widziałam jej...

Moja odmiana rh to Barmstedt
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zana 18:28, 07 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ufff, znowu mam taki czas, że czas jest dobrem deficytowym. Troszkę udawało mi się w ubiegłym tygodniu podglądać co tam u Was, a od kilku dni nawet na to nie mam czasu, tzn. poniedziałek i wtorek to dwa dni urlopiku, który wykorzystałam oczywiście ogrodowo, ale nie forumowo. A swój wątek to już całkiem opuściłam, co postaram się właśnie nadrobić.
Z przyjemnością stwierdzam, że mimo nieobecności gospodyni, goście zjawili się tłumnie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 18:31, 07 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
makadamia napisał(a)
Anula - do niczego się nie przyczepię, bo każdziutka linia jest idealnie poprowadzona


Kochana, za tę ocenę idealnie poprowadzonej linii rabaty dostajesz bukiecik irysków


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 18:33, 07 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kawa napisał(a)
śliczne rododendrony Ania


Rododendrony już u schyłku swojego kwitnienia, ale jeszcze takie coś się znajdzie, rododendron Metallica, niestety nie kwitnie tak spektakularnie jak w ubiegłym roku:



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 18:39, 07 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Patrycja długo mnie nie było, to chyba wszystko nadrobiłaś

Kamila66 przez te doły, to ja mam totalnego doła można powiedzieć. Wsadzenie sześciu żurawek zajęło mi trzy godziny!!! Toż to nie jest normalne.

Kasia CS Lemon Rokoko to nowość niemieckiej szkółki Tantau, połakomiłam się i zamówiłam bezpośrednio u nich razem z inną nowością Eisvogel. Na razie są marne po tych przejściach u mnie, ale powolutku coś tam się zaczyna dziać. Jedna słabiutko rokuje.






____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 18:57, 07 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwonka/Inka strasznie szkoda tej Twojej Nigry, bardzo ładna była. A owocówki, jak z nich pożytku nie było, to i dobrze że wywalasz. Widziałam, że rabatkę powiększyłaś.

Ania chwasty mają chyba jakąś szczególną opiekę, są nie do ogarnięcia. Udało mi się trochę to tałatajstwo wykarczować, bo już bezhołowie się szerzyło na maksa.

Renia/ren133 ja mam nadzieję, że one się odwdzięczą. Bo jak nie to już chyba żadnej róży nie kupię. I nasadzę wszędzie hosty.

Renia/Rene no czasami tak jest, że rośliny dmuchane, chuchane a rosnąć nie chcą. Ja tak mam z orlikami. A azalie u mnie też nie teges, nie najlepiej. Rodki jako tzw. odgrzewane kotlety jeszcze mam, Rasputin kwitł:


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
MirellaB 19:10, 07 cze 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Anula zaglądam do Ciebie często, ale nie zawsze zostawiam ślad, żeby Ciebie nie denerwować hi hi

Poidełko dla ptaszków masz piękne. Ja mam wiaderka miniaturki, muszę słońcu na rabatach ustawić
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies