Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

inka74 09:53, 01 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Zana napisał(a)
Iwonka, no to Twoje można powiedzieć, że się fest rozbujały. Mnie najbardziej z tych zakupów martwi Lemon Rokoko, jedna bardzo kiepściutko wygląda, zaczynają jej pędy brązowieć. Chyba trzeba ją będzie przyciąć? Cieszę się, że Ci ruszyły, bo bym się chyba jakoś stresowała, gdyby to właśnie te zastrajkowały.

Dlatego ci wstawiłam, abyś się nie stresowała. Zresztą to tylko roślina. Owszem szkoda, ale to nie koniec świata. Można kupić nową

Na marginesie Nigra mi padła do końca. Kupuję nową tylko na razie nigdzie nie ma tak wysoko szczepionej. I dorosłam do decyzji eksmisji 3 drzewek owocowych. Na tyle owocu co one raczą dawać to pójdę do sklepu. A są tak oblepione mszycą, że i tak trzeba pryskać. Na jesieni będzie wymiana. Tylko ciągle nie wiem na co ((
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
AnnaCh 10:29, 01 cze 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jeżu ile to się człowiek musi natyrać Najpierw wykopać ziemie, później nasypać ziemię, zasadzić, podlewać, dmuchać, chuchać...
A o chwasty nikt nie dba i rosną
____________________
Ania - Malutki pod lasem
ren133 10:29, 01 cze 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Trochę się urobiłaś z przygotowaniem ziemi pod rabatę ale roślinki na pewno sie odwdzięczą Fajny masz klimat w ogrodzie z tym półcieniem
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
07_Rene 12:04, 01 cze 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Oj, tak ciężko ogarną u Ciebie. Ale przynajmniej sesję rodkową zobaczyłam. Pięknie.
A moje rodki mnie nie lubią, mimo że tak bardzo się staram, chodzę, dmucham i chucham.... Ciekawe czy azalie też takie kapryśne?
Macham.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
kasja83 07:47, 02 cze 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
AnnaCh napisał(a)
Jeżu ile to się człowiek musi natyrać Najpierw wykopać ziemie, później nasypać ziemię, zasadzić, podlewać, dmuchać, chuchać...
A o chwasty nikt nie dba i rosną

No tak...mlecze to mi rosną na kostce brukowej.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
dominika_ 18:43, 02 cze 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Hej Anulka co słychać?
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
frezja 19:05, 02 cze 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Zana napisał(a)
Na dobranoc i dziękuję Wam za tak wiele ciepłych słów, kwiatki kaliny Watanabe:





Ale one piękne
____________________
Ewa - Ogrodowy song
anabuko1 22:07, 02 cze 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Ale fajne ujęc ie tej kalinki.No brawo. brawo!!
I pachnie,,, mówicie ??
Nie wiem, bo ja jej nie mam
Ale wygląda bardzo ładnie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AnkaK 00:19, 04 cze 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Będzie szał różany. Świetne warunki im stworzyłaś to i odwdzięczyć się muszą. Fajnie u Ciebie słońce z cieniem gra. I kanciki mistrzostwo!
____________________
Anka Chaos kontrolowany
jazzy 00:46, 04 cze 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Zana napisał(a)
Już trochę lepiej


Przyjechała wiśnia Umbra i kulki na tę rabatę, a pozostałe zakupy na inne miejsca:


A tu już posadzone trawki i pierwsze róże przed wiśnią: Ventilo i Old Port. Kilka dni później Old Port zostały jednak przysunięte bliżej do Ventilo. Nie widać tego dobrze na zdjęciu, ale na drugim końcu tarasu też już posadzone częściowo nowe róże, a właściwie gołe badylki.

Wszystko mi się baaaaardzo podoba! Nawet dół A gdzie przesadziłaś Jordana?
Ja sobie sprawiłam Katsure, może on da radę
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies