Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 23:28, 07 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A na zrobionej w ubiegłym roku rabatce novalisowej (z racji róż Novalis) do kwitnienia szykują się przywrotniki i pokazał się pierwszy kwiatek bodziszka Rozanne.





Muszę dokupić na tę rabatę jeszcze przynajmniej jedną naparstnicę, bardzo mi się podobają.

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 23:35, 07 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Fioletowe czosnki już przekwitły, ale fajnie się komponowały z kulkami trzmieliny (kurcze, za każdym razem kiedy wklejam zdjęcie z kulkami, to widzę tę nieszczęsną metkę i za każdym razem mam myśl, że muszę ją koniecznie zdjąć. Ciekawe dlaczego nie dostrzegam jej w realu)

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
frezja 23:37, 07 cze 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Zana napisał(a)
Ewa ha, ha nie ma to jak spontan. A też wiecznie coś przesadzasz?



Często
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Zana 23:44, 07 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ewa, no właśnie. Tak to jest ze spontanami

Na dobranoc kwitnąca szałwia i przekwitnięte czosnki:

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
frezja 23:45, 07 cze 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Zana napisał(a)
A na zrobionej w ubiegłym roku rabatce novalisowej (z racji róż Novalis) do kwitnienia szykują się przywrotniki i pokazał się pierwszy kwiatek bodziszka Rozanne.



Tego akurat nie mam..ciekawy. Bardziej niebieski jest ?

Naparstnicę mam białą z delikatnym bordowym muśnięciem..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Zana 23:52, 07 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ewa, tak on jest niebieski, sadziłam w ubiegłym roku na koniec lipca, a kwitł do jesieni, tu fotka z połowy września ubiegłego roku:


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
frezja 23:54, 07 cze 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Zana napisał(a)
Ewa, tak on jest niebieski, sadziłam w ubiegłym roku na koniec lipca, a kwitł do jesieni, tu fotka z połowy września ubiegłego roku:




Piękny niebieski. Ja mam różowo - fioletowy i biały.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
MirellaB 06:08, 08 cze 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152


Anula muszę zacytować to zdjęcie - piękny widoczek
Ty tak wszystko potrafisz dobrać - zazdroszczę

Pod domkiem to dobry pomysł, żeby dosadzić dwie hortki i stworzyć szpaler

Sporobolusy - doczytałam, że to trawa. Nie znam jej, a na kilku wątkach już tą nazwę czytałam i się zastanawiałam co to takiego?
Zadowolona jesteś z tej trawy? Czy ona też występuje pod inną nazwą?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 06:15, 08 cze 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152


Takiego ujęcia Panny jeszcze nie widziałam. Ona w towarzystwie każdej rośliny dla mnie zawsze prezentuje się pięknie

Chciałam jeszcze zapytać o zabytek klasy 0, przysłoniłaś go jakoś? Jakieś drzewa tam sadziłaś, ale nie pamiętam jak dalej temat się potoczył.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
BKosimkArt 07:49, 08 cze 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Panienka wygląda cudnie zawsze i z każdą rośliną, a ostatnio przeszukiwałam internet w jakimś temacie i natrafiłam na fotkę projektu rabaty właśnie z podobną panną, wyglądała jak Twoja... w ogóle to świetny rysunek był...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies