Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Pszczelarnia 07:53, 08 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zana napisał(a)
Fioletowe czosnki już przekwitły, ale fajnie się komponowały z kulkami trzmieliny (kurcze, za każdym razem kiedy wklejam zdjęcie z kulkami, to widzę tę nieszczęsną metkę i za każdym razem mam myśl, że muszę ją koniecznie zdjąć. Ciekawe dlaczego nie dostrzegam jej w realu)



. Ciekawe jest to odbieranie świata na zdjęciach. Metka czy nie - fajnie z tą trzmieliną i czosnkami. Pasują te kolory do Twojego ogrodu.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kasia_CS 07:57, 08 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Aniu, czy ta trzmielinka jest tegoroczna, czy kolejny sezon? Muszę kupic ze 3 na pniu i fajnie jakby były juz takie jak ta Twoja. Gdzie kupowalas? Ja swoje po prostu w auchan, ale ich korony to byly pstynki maciupkie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
anka_ 07:58, 08 cze 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Wiesz Anulka, że super zestawiasz rosliny? I z Basią się zgodzę, że tej Lady to w każdym ubranku dobrze...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Monia81 08:25, 08 cze 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Zana napisał(a)
Ewa ha, ha nie ma to jak spontan. A też wiecznie coś przesadzasz?

A tak przy okazji kilka wspomnieniowych foteczek zbliżeń:




Aniu piękne ujęcia, cudnie to ci wszystko wychodzi, powiedz mi co to za roślinki, na pierwszym zdjęciu to parzydło?, czy coś innego, a na drugim na pierwszym planie te delikatne kwiatuszki to co to?.
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
lindsay80 08:28, 08 cze 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
ten bodziszek pod hortkami bardzo mi się spodobał.
Czekam na finał rabaty pod rzeźbą, współczuję bardzo tego ile pracy musisz włożyć żeby jedną roślinę posadzić.
____________________
Tu ma być ogród :)
Makao_J 09:15, 08 cze 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Piękne światło łapiesz na fotkach. Masz świetne zestawienia roślin.

Przywrotnika kupiłam i liczę że za rok też będę cieszyć się jego kwieciem bo obecnie to miniatury są

____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Kawa 10:37, 08 cze 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania śliczie szałwia z czosnkami wygląda
trzmielinki wypasione masz je w spółcieniu czy w cieniu całkowitym ?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
07_Rene 11:15, 08 cze 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Czy ja dobrze czytam, że chcesz kupić naparstnice? Wiem, że jedna sztuka to nie jakiś mega wydatek, ale wystarczy rozsypać nasionka na rabacie i nie wyplewić - mówię Ci Ja zawsze znaczę patyczkami

Rzeźba świetnie wygląda z każdymi roślinami Żurawki tam pasują, ale pewnie z biegiem czasu zasłonią obrzeże z kamieni. Czy taki jest cel?

____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Kasia_CS 11:30, 08 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisala


A tak przy okazji kilka wspomnieniowych foteczek zbliżeń:





Kurcze, rewelacyjnie to wygląda, tak ażurowo, zwiewnie.. nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się to z takimi ślubnymi klimatami może dlatego, ze mamy dziś 5 rocznicę ślubu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
anabuko1 11:42, 08 cze 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Ale masz cuudnie pustynniki.
Ja do nich nie mam szczęścia.
Kupowałam parę razy ale nigdy mi nie wyszło
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies