Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 12:29, 16 lis 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
tulucy napisał(a)
Lucy była twarda i się pilnowała ogrodowo.
Ciuchowo za to nie bałdzo ale co to tam, w końcu człowiek jak już wychodzi z tego ogrodu, to musi jakoś wyglądać


No jaka grzeczna dziewczynka z Ciebie. W przeciwieństwie do mnie, ha, ha, ha!
Ciuchowe zakupy w pełni usprawiedliwiam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 12:32, 16 lis 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Żeby się podbudować psychicznie po podliczeniu moich zadołowanych doniczek otwieram licytację kto ma więcej niż moje 46 sztuk???

Zdecydowanie wrześniowe chorowanie nie wyszło mi na dobre, to wtedy poczyniłam takie "bezwiedne" zakupy, które powiększyły zdecydowanie stan zadołowanych sztuk. Dobrze, że to już koniec sezonu i już nic nie kupię!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anda 12:34, 16 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33823
No ja tez mam pare zadolowanych doniczek, ale 46 sztuk na pewno nie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
April 12:36, 16 lis 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Obawiam się że z doniczkami przebiję cię bez wysiłku. W weekend policzę. Samych drzew, sporych mam 8 sztuk plus iglaki. Róże z tarasu to kolejne7... drobnicy od cholery...
Policzę w weekend bo sama jestem ciekawa Dobrze, że sporo wywiozłam i porozdawałam jesienią
____________________
April April podbija las Mazowsze
Zana 12:40, 16 lis 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Anda napisał(a)
No ja tez mam pare zadolowanych doniczek, ale 46 sztuk na pewno nie


No to Ty się możesz dzięki mnie podbudować
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 12:41, 16 lis 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
April napisał(a)
Obawiam się że z doniczkami przebiję cię bez wysiłku. W weekend policzę. Samych drzew, sporych mam 8 sztuk plus iglaki. Róże z tarasu to kolejne7... drobnicy od cholery...
Policzę w weekend bo sama jestem ciekawa Dobrze, że sporo wywiozłam i porozdawałam jesienią


Tak coś czułam, że na Ciebie mogę liczyć
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
tulucy 12:47, 16 lis 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12912
Nie startuję nawet przy Was... Zadołowane mam róże w ilości chyba 7 krzaków i 3 donic, 2 miskanty i jakieś liliowce małe wysadzone z rabaty. I dwa drzewka, ale one też są zadołowane.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Anitka 12:57, 16 lis 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7775
Ja mam tylko 16, w tym kilka do wydania na wiosnę czeka. I jakoś w tym roku jestem odrobina, bo już dawno zadołowane. Wiem, można mnie znienawidzić za te słowa Ograniczony do minimum brak kontaktu z "bakteriami" się opłacił EM do ogrodniczych jest wysyłany albo jego towarzystwo odstrasza "bakterie" skutecznie.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
April 13:15, 16 lis 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Zana napisał(a)


Tak coś czułam, że na Ciebie mogę liczyć


Tak wiem, nie jestem normalna. Ale to wszystko z powodu tynkowania domu i konieczności przesadzania.
Ale za to WSZYSTKIE już są elegancko zadołowane. Od tygodnia mam zakończone sprawy ogrodowe Wiadomo, poza kopczykowaniem zimowym. Najchętniej i to obrobiłabym w ten weekend, skoro mają przyjść mrozy Choć Ewa Pszczelarnia pisze, że za wcześnie. Powinnam się mądrzejszego posłuchać.
____________________
April April podbija las Mazowsze
zoja 14:37, 16 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
o jak dobrze, że ja mam tylko 10 brzóz w doniczkach do posadzenia
jak bym miała tyle co Ty, to bym się załamała
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies