Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

emila 21:42, 23 kwi 2014


Dołączył: 18 cze 2013
Posty: 118
Aniu czy mogłabys napisać co to jest ta żółta roślinka przed tulipanami, czy trzmielina? jaka odmiana, chyba taka sama masz tam gdzie białe hortensje?


i jeszcze jedno, jak odmiana żurawki tej przez hortensjami


____________________
Ogród nasz
Kondzio 21:49, 23 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Pieknie poprostu bajka widać ze posadzilas tyleeeeeeeee cebul napewno zajęło to duuuuużo czasu ale opłacało sie efekt myśle ze osiągnięty super hi hi hi mozesz pokazać cmzrobilas zamiast zygzaka on mi sie tak podobał
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
ewa004 21:52, 23 kwi 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Aniu czy Ty chcesz sama na tym forum zostać ?...przecież na zawał zejdziemy przez te Twoje tulipki
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
atena35 22:27, 23 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Fala tulipanowa nadciąga
____________________
Ogród Tosi
ana_art 22:46, 23 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Jag_58 napisał(a)

Nie mam pojęcia ,ale one nie kwitną już czwarty rok ,stąd taki wniosekwkurzają mnie niepomiernie ,dlatego zmieniam im stanowisko może pójdą po rozum do głowy i zakwitną bo jak nie to zostaną wyciepane
Ana cudne tulipany ,ale koron Ci zazdraszczam
a wiesz przyjrzałam się dzisiaj pomarańczowym bo wyszło ich 15 a póki co 2 mają kwiaty, to reszta ma takie dziwne małe pączki... ciekawa jestem czy zakwitną czy nie w żółtych chyba tylko jeden nie ma kwiatu
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:48, 23 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Konstancja30 napisał(a)
Ana nie wiem co może Cię wkurzać w fotach ... mnie wkurza tylko jedno ... że to fszystko jest nie u mnie ;( ... ...

te tulipki za buksikiem ... w postaci rzeki ... to już jest rozpusta piękna
a no widzisz...cos mnie wkurza, ale nie wiem co sama się śmieje z siebie jak to czytam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
makkasia 22:49, 23 kwi 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Uuuuuwielbiam i dziękuję
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
ana_art 22:52, 23 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
malkul napisał(a)
O matko ile tu tego
ślicznie te szafirki z trawami
a ty stip nie ścinasz?
no nie ścięłam... nie wiem czy źle czy dobrze, ale tak sobie podumałam tym moim malutkim rozumkiem, że jak w tamtym roku ścięłam to mi nie ruszyła więc zostawiłam. Czy dobrze nie wiem dlatego proszę się nie sugerować i nie kopiować bo gwarancji nie daje to swego rodzaju eksperyment....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Karina 22:52, 23 kwi 2014


Dołączył: 01 maj 2013
Posty: 15
Ana...korony cudowne, nie mogę się napatrzeć i w ogóle tyle tulipanków, szacunek, pozdrawiam
____________________
ana_art 22:54, 23 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
emila napisał(a)
Aniu czy mogłabys napisać co to jest ta żółta roślinka przed tulipanami, czy trzmielina? jaka odmiana, chyba taka sama masz tam gdzie białe hortensje?


i jeszcze jedno, jak odmiana żurawki tej przez hortensjami


na pierwszej focie to oregano aurea
na drugiej comfort smothie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies