Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

margi 20:39, 23 cze 2014


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Nie będę się powtarzać,mogę tylko powzdychać ślicznie masz.Ana gdzie można kupić takie umbry?poszukuję 2szt ale w naszym wojewodztwie niet
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
ana_art 22:09, 23 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Margarete napisał(a)

Świetna ta rabata, juz była bliska ideału a teraz po korektach jest po prostu ...i d e a l n a.....jak cały twoj ogród i przedpłocie razem wzięte

Małgosiu zobacz nawet idealny ogród Danusi moze być idealniejszy wiem, że zawsze będzie coś do poprawienia, do przesadzenia, dosadzenia i to mnie cieszy. Ba czasami mi brakuje takiej pracy jak na początku...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:13, 23 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
andziurex napisał(a)


Anetko, zrób to, nie będziesz żałować. Najwyżej kup sobie paczkę herbatki z melisy i na pewno dasz radę Ja odchwaszczałam MNISZKIEM w maju. Trawa rośnie wtedy chyba najszybciej, więc aż mną targało, bo nienawidzę dłuższej niż 4dniowa, a tu aż 2 tygodnie... Oczywiście wytrzymałam tylko po 6 dni, ale mniszka, babki lancetowatej i jeszcze kilku chwaściorów się pozbyłam. Wiem że w przyszłym roku jak zwykle czeka mnie powtórka z rozrywki gdyż mieszkam wśród pól i ugorów, więc ptaki i wiatr przenoszą mi na trawnik wszelkie dobra z okolicy , a ja nie mam na to wpływu. Przemęcz się te 2 tygodnie, a potem będziesz mogła kosić ile dusza zapragnie
no i zrobiłam najpierw poczęstowałam zielone liszki Karate bo opanowały mi róże i powygryzały niemiłosierne dziury a potem wzięłam się za trawnik, nie był koszony od środy więc trawa wyyyysoka, mam nadzieję że oprysk zrobiłam dobrze. Teraz przez najbliższe dni będę patrzyła w innym kierunku zobaczymy co się będzie działo...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:16, 23 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
AlKa napisał(a)

Ana było pięknie a jest cudownie. Twój ogród w tym sezonie dostał powiew lekkości, fantastycznie. A ja myślałam że szał cebulowy bedzie hitem a ty nam tu takie smaczki serwujesz.
prawdą jest, że wiosna to moja ulubiona pora roku i cieszę się jak dziecko na te łany tulipanowe, ale lato i jesień też lubię za zapach w ogrodzie i tą bujność
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:19, 23 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
martaibartek napisał(a)
Anetko co tylko pojawiają się nowe zdjęcia siedzę przed laptopem i wzdycham, wzdycham, wzdycham. Było pięknie, jest jeszcze piękniej!
Z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się rozkręcasz i pokazujesz nam zaskakujące połączenia.
Pamiętam, że jeszcze 2-3 lata temu u mojej teściowej na każdej rabacie były komosy, bo rozsiewały się niemiłosiernie. Mam nadzieję, że i twoje się pomnożą
kochana jeszcze trzy lata temu to u mnie miały być thuje i trawnik , cieszy mnie możliwość zestawiania roślin. Jeśli mówisz że one- kosmosy się rozsiewają to mnie baaaardzo cieszy One są cuuudne!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:20, 23 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)

Te kolory są poprostu świetne. Białe naparstnice świetnie się komponują. Ja wysialam mieszankę. Ciekawe, jakie będą kolory. Ale dowiem się tego za rok.
szukałam białych i znalazłam pod Warszawą mówią szukajcie a znajdziecie...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:21, 23 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Magda70 napisał(a)


dwa - trzy razy w tygodniu? Co Ty masz za trawę? Moja tak nie szaleje...
dwa razy w tyogodniu obowiązkowo, trzeci jak się uda, szczególnie zaraz po nawożeniu pędzi jak gooopia
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:22, 23 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
margi napisał(a)
Nie będę się powtarzać,mogę tylko powzdychać ślicznie masz.Ana gdzie można kupić takie umbry?poszukuję 2szt ale w naszym wojewodztwie niet
moje też kupowane poza województwem, przyjechały z Pęchcina od Szmitów
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Magda70 22:26, 23 cze 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ana_art napisał(a)
dwa razy w tyogodniu obowiązkowo, trzeci jak się uda, szczególnie zaraz po nawożeniu pędzi jak gooopia


hm...też nawoziłam...fakt u nas wczesniej mniej deszczu było. Teraz dopiero od tygodnie prawie leje to i moze nasza zacznie rosnąć...
No i Ty masz nawadniaie...to i trawa rośnie. U mnie tyle co deszcz napada...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
AgnieszkaW 22:29, 23 cze 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ana, przepiękne masz te kompozycje
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies