Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

nicol21 23:59, 24 cze 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10345
ana_art napisał(a)
kochana ona jeszcze nie skończona więc nie pokazuję nadto
Hortki jeszcze się zbierają, ale przy tych temperaturach 5st w nocy to może jeszcze potrwać
W ogrodzie zawsze jest co zrobić, dzisiaj po pracy przesunęłam (jak to ładnie brzmi ) ekobordy na przedpłociu o 10 cm


Ledwo co położyłaś a już przesuwasz? i tylko o 10cm? było od razu o 30cm machnąć!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
andziurex 12:24, 25 cze 2014


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
nicol21 napisał(a)


Ledwo co położyłaś a już przesuwasz? i tylko o 10cm? było od razu o 30cm machnąć!!


Taa.. Od razu 30, a przez resztę sezonu co będzie dziewczyna robić
____________________
Ania
Madzenka 19:35, 25 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Anula z koszeniem to ja wiem, ale rok temu M kosił wysoko i też brzydka była... Napisz prosze o czasie nawadniania i częstotliwości u siebie.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 19:38, 25 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
andziurex napisał(a)


Taa.. Od razu 30, a przez resztę sezonu co będzie dziewczyna robić


trudno się nie zgodzić ))))))))))))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Iwk4 22:48, 25 cze 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
andziurex napisał(a)


Taa.. Od razu 30, a przez resztę sezonu co będzie dziewczyna robić

Może Ana powinna pomyśleć o nowym ogródku? Wszak w Warszawie działa Danusia i już nie nadąża. To może niech Ana zmieni zawód. I pożytecznie i przyjemnie, a kasa na roślinki będzie klientów i wszyscy będą zadowoleni
____________________
Ogródek Iwony II
Gardenarium 22:50, 25 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na razie nadążam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Juzia 11:53, 26 cze 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
Gardenarium napisał(a)
Na razie nadążam



____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
aniaib 23:42, 26 cze 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
ana_art napisał(a)
no i zrobiłam najpierw poczęstowałam zielone liszki Karate bo opanowały mi róże i powygryzały niemiłosierne dziury a potem wzięłam się za trawnik, nie był koszony od środy więc trawa wyyyysoka, mam nadzieję że oprysk zrobiłam dobrze. Teraz przez najbliższe dni będę patrzyła w innym kierunku zobaczymy co się będzie działo...

Aniu, podałabyś mi nazwę tego środka? Chwaściorów u mnie w trawie sporo, więc chętnie wyprobuję coś sprawdzonego
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Mala_Mi 23:56, 26 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Uff... dogrzebałam sie metodą cofaj, cofaj.. do przedpłocia. Warto było
Kosmos urośnie kilka razy taki na wysokość.
Projekt jest zrobiony jak trzeba, a potem to zmiany.. bez projektu byłby na poczatku chaos, a tak korekty.. i od początku ogród zachwyca
Więcej nie nadrabiam.. poddaję sie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 06:10, 27 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
aniaib napisał(a)

Aniu, podałabyś mi nazwę tego środka? Chwaściorów u mnie w trawie sporo, więc chętnie wyprobuję coś sprawdzonego
używałam mniszka ale czy go polecić to ja jeszcze nie wiem, jutro pierwsze koszenie, na efekty rzekomo jeszcze trzeba będzie poczekać. Póki co nie mogę patrzeć na trawnik ale dochodzę do wniosku że bardzo dobry termin wybrałam bo w tym tygodniu nie miałam czasu na niego patrzeć z racji pełnionego stanowiska dyrektora operacyjnego Matki aktywistki tak mają przed końcem roku, muszą zająć się organizacją zakończenia roku szkolnego, zamawianiem kwiatów, kupowaniem prezentów nie zawsze dla tego że ktoś zasłużył, ale dlatego że wypada
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies