Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 20:07, 27 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kamajla napisał(a)
Nie dość, że ogród, przedpłocie masz dopieszczone, to jeszcze teraz ta droga... aż nie mogę paczeć co u mnie przed i za płotem, bo mi się coś robi Staram się wprawdzie myśleć pozytywnie i wyobrażać sobie jak to będzie pięknie za lat parę, a potem oglądam u Ciebie zdjęcia i tak na chwilę się zapadam w sobie.
Ale że robota czeka, to chwila trwać za długo nie może... Lecę i pozdrawiam i na koniec: PIĘKNIE, PO PROSTU PIĘKNIE

chciałam dla Ciebie wkleić fotki mojej drogi z wiosny z przed 2 lat, ale nie mogę na szybko znaleźć fotki. Myślę że jak Ci napiszę, że w kwietniu zakopałam się na naszej drodze terenówką z napędem na 4 koło powinno Ci wystarczyć Brat mnie wyciągał drugą terenówką łańcuchami i wyciągarką nie dojeżdżała do nas ani śmieciarka ani żaden inny samochód. Sąsiedzi parkowali samochody przy głównej drodzę lub na działkach u sąsiadów. Wtedy razem z sąsiadem obok zrobiliśmy porządek, przywieźliśmy kilkanaście ciężarówek gruzu i żwirku, wszystko ulgnęło w tej breji i od tamtej pory jest jako tako
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:11, 27 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Milka napisał(a)
Imponujące wszystkie kolory w moim guście, ale mogłabyś ciut nasionek tego kosmosu zebrać, cudny kolor
...chyba nie ma ogrodniczki bez mięśni toz to ciężka orka, ci z siłowni wysiadają

kosmos kupowałam u Finki, Marta mówiła że on jednoroczny... w necie są sprzeczne informację z jednych wynika, że jednoroczny, ale się rozsiewa, inne że on ma bulwe jak dalie i trzeba wykopać na zimę. Sama nie wiem
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:14, 27 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
BusyBee napisał(a)
Prze-pani toż to autostrada
Mega elegancko i podziwiam oooogrom pracy! Jak kręgosłup dzisiaj?

Prze-Pani PRAWIE, ale też ładnie. M stwierdził, że jeszcze 10 ton i cała droga byłaby ładna
wszystko oki... kręgosłup wporządku, okazało się przy okazji, że mam mięśnie o których daaawno zapomniałam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:17, 27 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
butterfly napisał(a)
Kosmos ma obłędny ten kolor.... teściowa wysiała w tym roku jakąs mieszanke i juz zapowiedziałam że ma mi zebrac nasiona tych najbardziej rózowych (ciekawe czy pamietała... ), ale takiego bordowego to nie miała, no boski ten kolorek !

A nowa-stara rabata - mistrzostwo !!!

te bordowo-czarne to kosmos czekoladowy, rzekomo jednoroczny, zimujący w piwnicy, ale w przekwitłych koszyczkach te 'ziarenka' bardzo przypominają nasionka, czy coś z tego będzie nie wiem
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:17, 27 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)
Ana, po prostu bosko Będę wisieć i na Twoim płocie, bo widoki z jednej jak i drugiej strony świetne!

Tam obok Szekspira jest dzwoneczek, zadzwoń nie będziesz musiał wisieć
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
olga_ 20:18, 27 sie 2014


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 432
Ana Twoje "Za płocie" jest śliczne. Reszta również ale to szczególnie przypadło mi do gustu Super.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4036-to-tylko-poczatek-drogi-do-marzen?page=2
iwonaal 20:24, 27 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Śliczne przedpłocie i reszta.
____________________
Zakochana w ogrodach
Donia72 20:27, 27 sie 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
ana_art napisał(a)

te bordowo-czarne to kosmos czekoladowy, rzekomo jednoroczny, zimujący w piwnicy, ale w przekwitłych koszyczkach te 'ziarenka' bardzo przypominają nasionka, czy coś z tego będzie nie wiem


Ana, też kupiłam sobie ten kosmosI wyczytałam, że on ma bulwy, które trzeba wykopać i przechować w domu. Ciekawe czy z nasionek coś będzie? I on pachnie czekoladowo
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
AlKa 21:32, 27 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Poszalałas z tym kamieniem, widac to lepsiejsze niz Chodakowska.
Jak zwykle cudnie. Na przedpłociu tyle roslin się zmiesciło?
____________________
pora na zmiany
ana_art 21:36, 27 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
AlKa napisał(a)
Poszalałas z tym kamieniem, widac to lepsiejsze niz Chodakowska.
Jak zwykle cudnie. Na przedpłociu tyle roslin się zmiesciło?

no to lista bez wypisanych sztuk (poza różami)
samej różowej niziutkiej szałwi jest 15szt...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies