Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 21:25, 29 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzena2007 napisał(a)
Kupiłam marne 200 może 300 cebulek w Obi a w poniedziałek wyślą mi jakieś kolejne marne 200 i wiesz chyba w tym roku nie chce mi się więcej sadzić chyba, że chęć mnie w listopadzie opanuje...

U. Ciebie ile już na liczniku?



Ps mam nadzieje, że setki z poprzednich lat zakwitną....

nie liczyłam trochę kupiłam na pomarańczową rabatę przy pergoli, zapewne kupię jeszcze na zawijasową, przy stożkach wykopałam wszystkie cebule więc też dokupię i trochę na przedpłocie, a i jeszcze czosnki drobniutkie.Nie zawzinam się...
Powychodziły mi już szafirki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Syla 21:30, 29 sie 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ana .... jak Ty znalazłaś te cebule w gruncie ? było trudno ? bo przy tej ilości pokazywanej to chyba cebula na cebuli sobie siedziała

Żwirek zrobił swoje ... teraz Ci się pewnie chce wjeżdżać do domku .... Tylko żwirek a swoją robotę zrobił .... Przedpłocie i zapłocie piękne , zadbane ... trawnik do pozazdroszczenia ....

Odnoście planowania roku szkolnego to mi się rodzinka.pl przypomniała ... podziwiam !!!! jak bym musiała pewnie bym ogarnęła ale nie z takim rezultatem jak u Ciebie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ana_art 21:42, 29 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Syla napisał(a)
Ana .... jak Ty znalazłaś te cebule w gruncie ? było trudno ? bo przy tej ilości pokazywanej to chyba cebula na cebuli sobie siedziała

Żwirek zrobił swoje ... teraz Ci się pewnie chce wjeżdżać do domku .... Tylko żwirek a swoją robotę zrobił .... Przedpłocie i zapłocie piękne , zadbane ... trawnik do pozazdroszczenia ....

Odnoście planowania roku szkolnego to mi się rodzinka.pl przypomniała ... podziwiam !!!! jak bym musiała pewnie bym ogarnęła ale nie z takim rezultatem jak u Ciebie

hahaha wykopywałam tylko przy stożkach bo angeliqe zastrajkowały i w drugim roku zakwitło może 10 %, więc trudno nie było. Tym bardziej, że tam nic poza cebulami nie było bo to ten sektor w którym po tulipanach sadzę begonie

rok szkolny hmmm.... ten rok to będzie wyzwanie bo jeden idzie do 4 klasy więc nowość, drugi do pierwszej też nowość. O najstarszym nie wspomnę bo on w 2 klasie idzie nowym programem przygotowującym do nowej matury...
Cieszę się bo Franek dostał się do klasy gdzie jest suuuuper wychowawczyni yuuupi!
O zgrozo nie mamy jeszcze planu... wiem tylko, że Franek ma na drugą zmianę i kończy codziennie o 16.10.
Pierwszy miesiąc to zawsze młyn, ale damy radę
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Bogdzia 21:53, 29 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ana_art napisał(a)
Bożenko te zwykłe tak, ale żekomo te czekoladowe są gatunkowymi i mają inaczej... zobaczymy. Nie wiem czy dobrze robię ale zbieram nasionka z tych różwoych kosmosów i zakupuje w ziemi... Myślisz że tak będzie dobrze, czy nie ruszać i czekać aż sam się rozsieje?


Czekoladowe chyba są bylinami , nie jestem pewna bo nie mam a te zwykłe same sie wysiewaja nie trzeba nic robic tylko zostawic dłuzej zeby mogły dojrzec i się wysiac, Czekoladowego ma Ania Monte to ja zapytaj .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Iwk4 22:23, 29 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)
Za płocie




Nadal Ana nie rozumiem, dlaczego konkursu nie wygrałaś. Mafia jakaś chyba rządziła glosowaniem
____________________
Ogródek Iwony II
Warmia 22:25, 29 sie 2014


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Aniu! Od niedawna podglądam Ogrodowisko i Twój ogród zachwycił mnie. Jest piękny.
Mam jedno pytanie, czy Twoje hortensje rosną w słońcu? Pozdrawiam.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Syla 22:33, 29 sie 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ana_art napisał(a)

hahaha wykopywałam tylko przy stożkach bo angeliqe zastrajkowały i w drugim roku zakwitło może 10 %, więc trudno nie było. Tym bardziej, że tam nic poza cebulami nie było bo to ten sektor w którym po tulipanach sadzę begonie

rok szkolny hmmm.... ten rok to będzie wyzwanie bo jeden idzie do 4 klasy więc nowość, drugi do pierwszej też nowość. O najstarszym nie wspomnę bo on w 2 klasie idzie nowym programem przygotowującym do nowej matury...
Cieszę się bo Franek dostał się do klasy gdzie jest suuuuper wychowawczyni yuuupi!
O zgrozo nie mamy jeszcze planu... wiem tylko, że Franek ma na drugą zmianę i kończy codziennie o 16.10.
Pierwszy miesiąc to zawsze młyn, ale damy radę


No tyle emocji na raz ... moje serce by tego nie wytrzymało .... powodzonka !!!!!!!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ana_art 22:34, 29 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwonka
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:36, 29 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Warmia napisał(a)
Aniu! Od niedawna podglądam Ogrodowisko i Twój ogród zachwycił mnie. Jest piękny.
Mam jedno pytanie, czy Twoje hortensje rosną w słońcu? Pozdrawiam.

dziękuję Hortki rosną u mnie w słońcu, jedynie Pinki Whinki w delikatnym półcieniu, bo tam są brzózki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:37, 29 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Syla napisał(a)


No tyle emocji na raz ... moje serce by tego nie wytrzymało .... powodzonka !!!!!!!!

na szczęście Jasiek nic szczególnego w przedszolu nie będzie przechodził.
Dałabyś radę
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies