Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Iwk4 22:55, 01 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, wesołe dzieciaczki masz. Ta głupawka, to z radości powrotu do szkoły ?

Dziś w drodze z kościoła do szkoły mijają mnie dwie uczennice 6 klasy. Jedna mówi: Jak ja się cieszę, że wracam do szkoły. Druga na to : Zgłupiałaś ? Jak ja się smucę, że skończyły się wakacje...
I dogódź tu dzieciakom.

____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 23:09, 01 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)
Aniu, wesołe dzieciaczki masz. Ta głupawka, to z radości powrotu do szkoły ?

Dziś w drodze z kościoła do szkoły mijają mnie dwie uczennice 6 klasy. Jedna mówi: Jak ja się cieszę, że wracam do szkoły. Druga na to : Zgłupiałaś ? Jak ja się smucę, że skończyły się wakacje...
I dogódź tu dzieciakom.


Iwonko, Franek poszedł do I klasy to jeszcze nie wie co go czeka, ale godziny odliczał Dostała mu się najlepsza Pani w szkole więc jestem dobrej myśli
I taka anegdota bo uśmiałam się dzisiaj serdecznie z bezpośredności dzieci. Pani przygotowała dla dzieciaków cudne własnoręcznie wykonane wizytówki i takie tekturowe cukierasy z niespodzianką w środku -maleńkie żelki w torebeczce (sam widok był słodki i ten napis Witaj szkoło...) Cukierasy były w takim ogromnym koszu, każdy się częstował. Dzieciaki wzięły , Pani coś do nich mówi a jedno dziecko "Proszę Pani czy ja mogę coś powiedzieć? Słucham mówi Pani. Proszę Pani ale ja nie lubię żelków"

Wizytówka. Na zdjęciu nie widać ale jest przestrzenna, śliczna poprostu

Jutro zrobię zdjęcie cukierasa
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Pszczelarnia 23:21, 01 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ach, Świetne i miłe spotkanie ze szkołą.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Napia 09:04, 02 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Jak miło
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Ania74 09:35, 02 wrz 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Wspaniałe kolory! Pozwolisz, że popasę sobie oczy...
U nas też rok przedszkolny rozpoczęty... Tylko Adaś jeszcze ostatni rok w domu z nianią.
Pozdrawiam
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Milka 17:23, 02 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Radość z powrotu szkoły obejrzałam, no bo jak głupawki, znaczy nie jest źle, ale tych budrysów wyszykować, to już miałaś sporo pracy
fajna wizytówka i kolory róż
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Syla 20:51, 02 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ana , zaglądnij proszę na pw ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Magda_ 21:42, 02 wrz 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
ana_art napisał(a)

Głupawka przed szkołą



ależ wy macie ciemne oczy
Anetko a gdzie reszta famili ?

czy twoje dzieciaki są w mundurkach ?
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Iwk4 21:47, 02 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Piękną wizytówkę pani przygotowała Artystyczna dusza. Ja tak nie potrafię, choć takie cudeńka zawsze podziwiam. Za to haftować umiem i szydełkować i na drutach
____________________
Ogródek Iwony II
nicol21 17:13, 03 wrz 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Ślicznie wyglądacie, wy urwisy Oczęta czornoje ze hoho!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies