Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

makkasia 09:50, 25 lut 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
cisy wstawiłam u siebie.
U mnie zapowiadali ciepło i brak przymrozków a dzisiaj wszystko białe rano.
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
ana_art 10:38, 25 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
makkasia napisał(a)
cisy wstawiłam u siebie.
U mnie zapowiadali ciepło i brak przymrozków a dzisiaj wszystko białe rano.
ściskam
widziałam u nas od paru dni nawet noce +4, chociaż dzisiaj słyszałam że Maja zapowiadała że w śniegiem ma sypnąć na suwalszczyźnie w weekend...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 10:41, 25 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)
Nawożenie roslin można rozpocząć w marcu. Macham Ana
Widziałam w prognozach źe temepratura u Ciebie aktualńie neimal identyczna jak u mnie bedzie, czyli wiosna?

Wiosna jak nic, ptaki śpiewają, czuć w powietrzu 'ten' powiew. Dwa dni temu znajomy widział lecącego bociana we wsi obok
Od paru dni temperatura w dzień dochodzi do 8st. Jest dobrze. Muszę chyba agro-kołderki z róż pozdejmować. Jak nie pojadę na gardenie to zacznę porządki w ogrodzie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
marta_d 11:38, 25 lut 2015


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Witam ponownie doczytałam, że Twoja działka ma 900 mKw aż ciężko mi uwierzyć patrząc na zdjęcia ogrodu! a to dlatego, że obszarowo mam identycznie, a Twój sprawia wrażenie znacznie większego być może to za sprawą ogólnie pojętego prządku umiejscowienie domu też chyba nie jest bez znaczenia, bo mój klocek stoi właściwie pośrodku całej działki i przód i tył wydaje mi się mały i ciasny, jeszcze do tego ten orzech.. jak z takiej w sumie niewielkiej działki można takie cudo wyczarować jak Twoje to mam szansę Pozdrawiam!
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Asiuniaa 13:49, 25 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
ana_art napisał(a)

Wiosna jak nic, ptaki śpiewają, czuć w powietrzu 'ten' powiew. Dwa dni temu znajomy widział lecącego bociana we wsi obok
Od paru dni temperatura w dzień dochodzi do 8st. Jest dobrze. Muszę chyba agro-kołderki z róż pozdejmować. Jak nie pojadę na gardenie to zacznę porządki w ogrodzie


Ja dziś widziałam sznur gęsi zgrabiając liście i porządkując alejkę dojazdową do domu.
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
ana_art 13:50, 25 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jeśli ktoś chciał patyki po cięciu hortensji to proszę wyślijcie do mnie wiadomość z adresem na PW z tytułem np 'patyki limki' 'patyki vanilki' 'patyki pinki whinki' ułatwi mi to sprawę. Jak pogoda dopisze będę cieła na przełomie 2 tygodni.
Pamiętam też że mam wysłać red barona dla Iwonki, czy coś dla kogoś jeszcze obiecałam? jeśli tak to proszę o pw z tytułem co
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 13:51, 25 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Asiuniaa napisał(a)


Ja dziś widziałam sznur gęsi zgrabiając liście i porządkując alejkę dojazdową do domu.

Ana zerknij proszę na mój plan - wkleiłam jak prosiłaś.
byłam z rana i coś tam naskrobałam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 13:54, 25 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
marta_d napisał(a)
Witam ponownie doczytałam, że Twoja działka ma 900 mKw aż ciężko mi uwierzyć patrząc na zdjęcia ogrodu! a to dlatego, że obszarowo mam identycznie, a Twój sprawia wrażenie znacznie większego być może to za sprawą ogólnie pojętego prządku umiejscowienie domu też chyba nie jest bez znaczenia, bo mój klocek stoi właściwie pośrodku całej działki i przód i tył wydaje mi się mały i ciasny, jeszcze do tego ten orzech.. jak z takiej w sumie niewielkiej działki można takie cudo wyczarować jak Twoje to mam szansę Pozdrawiam!
Marta zapewne kształt rabat robi swoje, a i zdjęcia 'powiększają' optycznie przestrzeń chociaż daje słowo żadnego photo shopa tam nie ma
Każdy ogród ma szanse być piękny bez względu na wielkość
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
beata_m 18:16, 25 lut 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
eee a ja jeszcze czekam na swoja gazetę bo się doczekać nie mogę.
A do Twojego wątku zaglądam, ja co jakiś czas i wzdycham i dziś odkryłam, że faktycznie 9arów! byłam pewna, że dwa razy więcej, na pewno uskoki różnica terenu robią swoje!!!
Ania mam pytanie o obelisk do róż Shropshire Lad, jaki masz wysoki i jaka średnica u dołu?
I żurawki i trawy przy hortensjach: podpowiesz jak się nazywają?
zdjęcia z Twojej wizytówki:

____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
grembosia 20:20, 25 lut 2015


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Aneta, ależ Twój ogród rozpoznawalny, dziś tak przypadkiem wpadł mi w ręce, tak zwyczajnie, między masłem i ogórkiem . Nie można go pomylić z żadnym innym, i to właśnie jest fajne, na razie... ,bo pewnie niebawem będziesz miała wielu kopistów.

Ja się nie umawiałam z Tobą na red barona, ale gdyby Ci coś zostało, to chętnie przygarnę.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies